Wielki problem z eMule - połączenie

Mam problem z eMule. Otóż: gdy chcę coś pobrąc wogle nie chce mi isę połączyć.

1 .wyłącz firewall

2.Zmien klienta p2p.

3.zacznij zassysać z torrenta.

pozdro

Na torrencie jest tak samo chociaz także go jest wyjątkiem.

krzychu13 proszę o nadanie tematowi konkretnej nazwy

Nie masz publicznego IP prosta sprawa :slight_smile:

Ja też nie mam Publicznego IP i jakoś z Emula i torrentówładnie ciągne

Więc nie gadaj bzdur

Sprawa leży pewnie po stronie Firewalli albo poblokowanych portów

Czy jesteś w sieci LAN??

A być może masz Router ?? Jeśli tak to musisz sforwardować porty… Jeśli jesteś w jakiejś sieci to musisz się zgłosić do Administratora, żeby ci odblokował jakieś porty i przez to puścisz program… Druga kwestia to co do zabezpieczeń… W Firewallu musisz także odblokowac porty do aplikacji i generalnie zezwolić jej najlepiej na DOWONĄ AKTYWNOŚĆ W SIECI…

Mam Neostradę. W antywirusie eeMule dodałem do wyjątków i w Centrum Zabezpieczeń też.

Więc wszytskie porty są standartowo odblokowane.

Jedyną osobą która napisałas tutaj sensowną rzecz jest matiit , a reszta to najpierw poczytajcie zanim zacznienice pomagac.

Antywirus nie ma nic do połaczenia eMule, chyba ze posiada w sobie moduł firewall.

Napisałes ze ci się nie łaczy, napisz konkretnie czy nie łaczy się z serwerem, czy Ci nie ściaga, sprecyzuj to :?

Najlepiej wklej zawartośc zakładki LOG w eMule :!:

Nie chce ściągać. Kiedy wybieram plik to stoi w miejscu, nawet nie rusza!

A słyszałeś o czymś takim jak kolejki… Aby coś ściagnąc musisz poczekac.

A na dodatek skonfiguruj eMule, masz opis w dziale Oprogramowanie, w eMule FAQ i Oprogramowanie P2P- Zestawienie .

No, ale ile można czekać?

Spróbuj znaleźć jakiś popularny plik albo kilka(tak na próbę) udostępnionych przez dużą ilość ludzi. I wtedy troche odczekaj i napisz czy ci ściąga czy nie.

Używałam różnych programów typu kazaa edonkey emule i ściągałam wszystko bez zarzutu. edonkey przestał mi działać po tym jak przeniosłam ściągnięte piosenki do innego folderu. Chodzi mi o to, że ani emule ani edonkey nie chciał się połączyć więc nie mogłam ani nic wyszukać ani ściągnąć…:frowning: Pomyślałam że odinstaluje edonkey i emule i ściagnęłam, zainstalowałam od nowa i teraz miałam problemy z połączeniem w emule ale w końcu się na chwilę połączyło może na 20 sekund i znowu się odłącza i tak kilka razy a w ten sposób nic nie ściagnę. Proszę proszę proszę proszę pomóżcie mi, bo ja naprawdę nie znam się na komputerach a bardzo mi zależy…