Wielki problem ze sciaganiem!

Mam stale lacze - kablowke i gdy instaluje wszekie programy p2p(Flashget,Kazaa,Emule i inne) to nie chca mi sie polaczyc - dlaczego? Probowalem ustawiac proxy itp - nic nie dalo! Jedyny program ktory mi sie laczy bez zadnego ustawiania to Bearshare 5.2.1! Czy wie ktos jak mozna mi pomóc!!??

Jesteś użytkownikiem sięci LAN więc administracją łącza nałożyła ci ograniczenia na łącza p2p, zablokowane porty p2p.

Oraz odblokuj programy w firewall-u :!:

czy posiadasz Firwalla :?:

Może firewall blokuje Ci połączenia?

No wlasnie nie wiem ale pewnie tak! Ale to jest niemozliwe zeby zaden program mi nie dzialal! A co z tym firewallem - jezeli go mam - mozne jakos zdjac ta blokade?

Rozmowa z administracją łącza.

A co do firewalla to poszukaj w komputerze moze znajdziesz, bo mimo zablokowanych portów p2p i nałozonych ograniczeń pragramy powinny chodzic więc zapewnie blokuje je firewall.

No dobra a gdzie mam go szukac - za bardzo sie na tym nie znam! A zadministracja sobie pogadam :)!

z jednej strony to dobrze ze Ci blokuje, gdzie masz dość szczelnego PC’ta

Panel sterowania-> Połączenie sieciowe-> Połączenie lokalne-> Właściwości-> Zaawansowane-> Ustawiania

Sprawdż czy nie masz jednego z programów:

Firewall systemowy w Windows XP SP2


Panda Titanium 2005


Panda Platinum 2005 Internet Security 9 PL


Norton Personal Firewall 2005


Kaspersky Anti - Hacker


Mcfee Security Suite


BitDefender 8


ZoneAlarm Pro


Outpost Firewall


Kerio Personal Firewall


Sygate Personal Firewall

No i nie mam zalozonej tej blokady - jest odznaczona ! Ja juz trace glowe przy tym! Najlepsze jest to ze moj kumpel tez z kablowka nie ma zadnych problemow z tymi programami! HELP ME!

kiedys mialem podobny problem i dzialal WinMX… nie instalowales nic z tego … ?? :

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=84

Od kiedy masz kablowke, bo po podlaczeniu Ci lacza musisz odczekac 24 godziny. Bo oni cos tam sprawdzaja i takie tam inne… Mialem tak jak Ty kiedy mi podlaczyli, zadzwonilem i Pan powiedzial mi ze po 24 godzinach beda chodzic p2p

Nie mam zadnego z tych programow - jakby wszystko bylo ok!

Złączono Posta : 13.04.2006 (Czw) 17:12

Ale daj troche wiecej wskazowek - jaki konkretnie mam sciagnac ??

Tam sa same firewalle!

jaki jest Twój ISP

Nie za bardzo wiem co to jest ISP i jak mam to sprawdzic

mi chodzilo o to czy nie masz jakiegos firewalla z tamtych … :wink:

polecam Sunbelt Kerio Personal Firewall

chodzi mi jakiego masz neta :?: ISP (dostawca usług internetowych), gdzie nie którzy ISP blokuja porty UDP i TCP

Pojawia się jakiś komunikat ??

Flashget nie jest programem p2p, więc widzę tu jakąś nieścisłość. Z kazaa nie korzystam, a w emule czasem trzeba bardzo długo poczekać, aż coś zacznie lecieć, Bearshare z kolei działa w innej sieci, więc może to jest przyczyna ??