Wielokrotne odpalanie MOZILLI - komunikat o błędzie

Witam!

Mam pewien problem z Mozillą, mianowicie: wszystko działa OK, jednak gdy kilka razy ją wyłączę i włączę ponownie to za którymś razem wyskakuje komunikat że program nie wyłączył się właściwie, czy coś takiego. Mogę ją odpalić tylko gdy zakończę jej działanie w procesach, chyba nie tylko ja mam ten problem bo mój wujek też tak ma.

Może i mogę ją włączyć ale chyba jak na taki program nie powinno być takich usterek.

Pozdrawiam!

To raczej nie jest odpowiedzią na problem.

Cóż, czasami mi się to też zdarzało, po aktualizacji do wersji 3.6.6 ani razu. Jeżeli taki komunikat mi wyskoczł to zwyczajnie daję by znów uruchomił firefoxa w tym czasie w 99,9% zdążył go zamknąć i uruchamia bez problemu

Dlatego post leci do kosza.

normalne zachowanie tego programu. Wejdź w ustawienia i odznacz czyszczenie historii po zamknięciu programu. Do czyszczenia używaj CCleanera.

Miałam to samo. W końcu znalazłam sposób: po wyłączeniu Mozilli wejdź w menedżer zadań (ctrl+alt+del), kliknij w zakładkę Procesy, odszukaj firefox.exe, kliknij na niego i wybierz “Zakończ proces”, a potem “Tak”. Potem możesz już z powrotem korzystać z przeglądarki :wink:

(Jest to jednak męczące, dlatego przerzuciłam się na inną)

Aha, zapomniałam napisać, że trzeba to robić za każdym razem.