Wielokrotne wyłączenie się samemu laptopa

Witam !

Mam dosyć duży problem z moim laptopem. Czasami mi się on wyłącza, bateria nie chce się ładować, a w ogóle nie da się go włączyć.

Jaka może być przyczyna problemu ? Laptop ma około 2 lata.

Pomocy !

Intel® Core i3 CPU M 350 @ 2.27GHz

Intel® Graphics Media Accelerator HD

Cześć

Być może się przegrzewa, być może problemem jest usterka sprzętowa.

Być może bateria jest niesprawna albo płyta główna albo jeszcze coś innego.

Czyli laptop się wyłącza choć nie da się włączyć. Ciekawe.

Opisz dokładniej problem ponieważ tak możemy zgadywać co nie działa a jeżeli nie potrafisz skorzystaj z pomocy serwisu.

Niestety powiem nie - dzisiaj włączyłam laptop a po kilku sekundach się wyłączył

Nie da się włączyć przez jeden dzień. Nie wiem jak to zrobiłam, ale ze złości uderzyłam w laptopa i znów zaczął działać (wiem dziwne, ale prawdziwe)

Cześć

Ciesz się że nie uszkodziłaś bardziej laptopa. A moja rada to skorzystać z pomocy serwisu, niech zdiagnozują co jest przyczyną w/w problemów.

Koniec gwarancji :frowning:

Cześć

Więc czeka się diagnoza i naprawa usterki na własny koszt.

Jeszcze tak z ciekawości zapytam, czy laptop nie włączą się z podłączoną baterią?

Jeżeli tak czy próbowałaś uruchomić go tylko z podpiętym zasilaniem?

Jeżeli nie czy próbowałaś uruchomić go na samej baterii?

Coś mi mówi, że gdzieś się coś zwyczajnie odlutowało, bądź słabo łączy (stąd też “przemoc” wobec lapka dała pozytywny efekt). Niestety jeśli nie masz wprawnej ręki i oka ani specjalnych przyrządów, pozostaje Ci oddać laptopa do serwisu (dużo raczej nie powinni zedrzeć - jeśli naprawa będzie nieopłacalna powinni o tym poinformować).

Próbowałam wszystkiego. Nie działało.

Cześć

Więc pozostaje tylko skorzystanie z pomocy serwisu.

Szkoda…

Temat do zamknięcia.