Wiersz polecenia wyłącza się

Mma problem z wierszem polecenia. Gdy go włączę (czy to przez start/programy/akcesoria, czy uruchom) od razu po sekundzie się wyłącza. Całkiem. Dlaczego tak się dzieje i co zrobić, żeby to naprawić?

Bardzo proszę o pomoc.

proponuję skan na szkodniki

Ad Aware + Spy Bot

i log z hijack this

Żaden skan nie pomaga. :frowning: Program z linka nie uruchamia się (jest zainstalowany). Dodatkowo zauważyłam, że przy kombinacji ctrl+alt+del okienko pojawia się też na chwilę i znika. Co to moze być? :cry:

Nie link nie jest zainfekowany, olej to bo to nieuzasadniony alert :roll:

No link mogę olać, ale czemu i wiersz polecenia i menadżer zadań mi się wyłącza? :frowning:

Zrob to co poradził DUCH i wklej loga.

To sprawka wirusów lub innego syfu :roll:

Ech. No, ale ten program mi nie odpala…

To jest zapewne wina jakiegoś trojana i co najgorsze to raczej tylko nowa instalacja windowsa naprawi problem , trojan nadpisuje albo tworzy nowe pliki rejestru i dlatego nie pozwala na włączenie niektórych programów jak i usług , ja ostatnio walczyłem z komputerem dwa dni by nie robić formatu ale zdało się to psu na buty i była konieczna nowa instalacja win. tak więc proponuje zrobić format bo potrwa krócej i nie będzie problemu

Mam nadzieję jednak, że ktoś wie jak sobie z tym poradzić bez nowej instalacji systemu. :?

Jeśli chodzi o posty wyżej. Może mi ktoś wyjaśnić tak po ludzku o co chodzi z tymi logami i jak to zrobić? Jest może jakiś inny program skoro ten mi nie działa? jestem w tej kwestii laikiem. :shock:

:roll:

A może po prostu uruchomić system w trybie awaryjbyn :roll:

może da się uruchomić w awaryjnym , u mnie awaryjny nie chciał zaskoczyć a naprawa systemu z cd , czy poprzez NSW , tuneap 2006 nic nie dawało bo choć programy twierdziły że jest wszystko oki były problemy z otwieraniem programów ale w tym przypadku może będzie inaczej.

Jak się zamykają aplikacje to wyświetla jakiś błąd ??

Złączono Posta : 22.10.2005 (Sob) 22:59

wejdź w start > panel sterowania >narzędzia administracyjne > podgląd zdarzeń

masz tam aplikacje i system zobacz jakie błędy pokazują tak może coś się poradzi.

Format nic nie dał. :frowning: A właściwie dał, tyle, że na krótko. Wyłącza się i wiersz polecenia i menadżer zadań i nie uruchamia się program antywirusowy (nie mogę uruchomić skanowania). :frowning: POMOCY! :cry:

P.S. Nie pojawia się żaden komunikat. :?

Mam ten sam błąd a w podglądzie zdarzeń większość błędów z apache service jest

a zmień nazwę programu combofix na losową obojętnie jaką i spróbuj odpalić

Gdzie on się znajduje?

ale to było do igiełki bo pisała że nie może uruchomić ściągniętego programu combofix

Ok. Mi parę razy działało często po skanie, ale teraz po skanie też nie chodzi.