Wiersz polecenia wyłącza się

(igiełka) #1

Mma problem z wierszem polecenia. Gdy go włączę (czy to przez start/programy/akcesoria, czy uruchom) od razu po sekundzie się wyłącza. Całkiem. Dlaczego tak się dzieje i co zrobić, żeby to naprawić?

Bardzo proszę o pomoc.

(Duch) #2

proponuję skan na szkodniki

Ad Aware + Spy Bot

i log z hijack this

(igiełka) #3

Żaden skan nie pomaga. :frowning: Program z linka nie uruchamia się (jest zainstalowany). Dodatkowo zauważyłam, że przy kombinacji ctrl+alt+del okienko pojawia się też na chwilę i znika. Co to moze być? :cry:

(El Presidento) #4

Nie link nie jest zainfekowany, olej to bo to nieuzasadniony alert :roll:

(igiełka) #5

No link mogę olać, ale czemu i wiersz polecenia i menadżer zadań mi się wyłącza? :frowning:

(El Presidento) #6

Zrob to co poradził DUCH i wklej loga.

To sprawka wirusów lub innego syfu :roll:

(igiełka) #7

Ech. No, ale ten program mi nie odpala...

(kris) #8

To jest zapewne wina jakiegoś trojana i co najgorsze to raczej tylko nowa instalacja windowsa naprawi problem , trojan nadpisuje albo tworzy nowe pliki rejestru i dlatego nie pozwala na włączenie niektórych programów jak i usług , ja ostatnio walczyłem z komputerem dwa dni by nie robić formatu ale zdało się to psu na buty i była konieczna nowa instalacja win. tak więc proponuje zrobić format bo potrwa krócej i nie będzie problemu

(igiełka) #9

Mam nadzieję jednak, że ktoś wie jak sobie z tym poradzić bez nowej instalacji systemu. :?

Jeśli chodzi o posty wyżej. Może mi ktoś wyjaśnić tak po ludzku o co chodzi z tymi logami i jak to zrobić? Jest może jakiś inny program skoro ten mi nie działa? jestem w tej kwestii laikiem. :shock:

(inż. Piniol) #10

:roll:

A może po prostu uruchomić system w trybie awaryjbyn :roll:

(kris) #11

może da się uruchomić w awaryjnym , u mnie awaryjny nie chciał zaskoczyć a naprawa systemu z cd , czy poprzez NSW , tuneap 2006 nic nie dawało bo choć programy twierdziły że jest wszystko oki były problemy z otwieraniem programów ale w tym przypadku może będzie inaczej.

Jak się zamykają aplikacje to wyświetla jakiś błąd ??

Złączono Posta : 22.10.2005 (Sob) 22:59

wejdź w start > panel sterowania >narzędzia administracyjne > podgląd zdarzeń

masz tam aplikacje i system zobacz jakie błędy pokazują tak może coś się poradzi.

(igiełka) #12

Format nic nie dał. :frowning: A właściwie dał, tyle, że na krótko. Wyłącza się i wiersz polecenia i menadżer zadań i nie uruchamia się program antywirusowy (nie mogę uruchomić skanowania). :frowning: POMOCY! :cry:

P.S. Nie pojawia się żaden komunikat. :?

(Hubertw1) #13

Mam ten sam błąd a w podglądzie zdarzeń większość błędów z apache service jest

(djkamil09061991) #14

a zmień nazwę programu combofix na losową obojętnie jaką i spróbuj odpalić

(Hubertw1) #15

Gdzie on się znajduje?

(djkamil09061991) #16

ale to było do igiełki bo pisała że nie może uruchomić ściągniętego programu combofix

(Hubertw1) #17

Ok. Mi parę razy działało często po skanie, ale teraz po skanie też nie chodzi.