Wiesza się podczas startu :/

Witam!

Mam taki problem, ostatnio zmieniłem moją stara płyte główna MSi na ASUS A7N8X-E. Teraz czasami komputer po prostu nie chce się włączyć! opisze ten problem:

Włączam kompa, jedno piknięcie głośniczka, zawias na ekranie powitalnym BIOSu, przechodze do kolejnego ekranu gdzie komputer wyświetla informacje o dyskach, napędach, procesorze, ram,itd. Tam komputer sprawdził tylko procesor…I nie pokazuje się żaden błąd! strasznie dziwne poniewarz jest tylko 1 piknięcie głośniczka co oznacza że wszystko jest OK, i nie pokazuje się żaden bład, tylko informacje o BIOS-ie, i o procku :frowning: a reszta to black ekran.Proszę pomóżcie. :frowning:

Jakie temperatury?Procesor dobrze posmarowany pastą termoprzewodzącą?Zasilacz jaki?Płyte główną kupiłeś nową czy używaną?

chyba znalazlem przyczyne, mam padnięta nagrywarke (nie miałem jeszcze czasu jej odnieść na gwarancje) i jej nie odpiąłem. Tak z 15 minut temu pokazał mi się podczas pracy błąd krytyczny (niebieski ekran) i pisało tam że jakieś urządzenie lub sterownik urządzenia jest uszkodzone. Odpiąłem nagrywarke i narazie ok. Jakby jeszcze coś sie dzialo to napisze :slight_smile: