Wieszający się Firefox

(paranoise) #1

Witam. Mam problem z firefoxem. Od blisko tygodnia zdarza mu się wieszać przy ładowaniu stron bez wyraźnego powodu. Na początku myślałem, że jest to tylko problem z Quake Live, bo do wszystkiego innego używam Opery. Ostatnio jednak zauważyłem, że i przy normalnych stronach to się zdarza, więc może to problem z Firefoxem. Usunąłem go i zainstalowałem ponownie i nadal nic. Używam wersji najnowszej, próbowałem także na becie tej jeszcze nowszej no i usuwania zapisanych ustawień personalnych i cały czas to samo... Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc to z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

(Xeon Bloomfield) #2

Instalowałeś jakieś programy, sterowniki w ostatnim czasie?

Próbowałeś przywracania systemu do punktu sprzed pojawienia się tych problemów?

(Pcziomal) #3

Na becie mi też się wieszał Firefox, dlatego wróciłem do ostatniej stabilnej wersji. Czyścisz czasami komputer CCleaner albo odkurzaczem? - jeśli nie spróbuj, bo może masz zaśmiecony komputer...

(Mlody993) #4

paranoise , jeżeli chodzi o Firefoxa, to pierwszym krokiem będzie szczegółowe wykonanie Standardowej Diagnostyki.

Wykonanie Standardowej Diagnostyki zawsze w 100% pomaga. Jeżeli nie wykonasz jej dokładnie to nie pozbędziesz się problemu i nie wykryjesz co było/jest problemem. A nam ciężko zgadnąć, co siedzi w Twoim PC. Tak więc proszę skorzystaj z Standardowej Diagnostyki , nad którą ktoś ciężko pracował, aby pomóc użytkownikom Firefoxa.