Wieszający się laptop

Witam mam kilka problemów z laptopem a mianowicie kilka razy dziennie się wiesza(tak na kilka minut), nie wyłącza się tzn. pojawia się win logo i trwa zamykanie(raz całą noc się wyłączał i się nie wyłączył). Mam także problem z aktualizacją systemu: ściąga się, instaluje a po restarcie wyskakuje błąd DS_S__SUCCESS(0x0) . Dodatkowo często słyszę dźwięk podłączania i odłączania urządzeń usb a nic nie podłączam. Mam laptopa HP Pavilion dv9565ea z Win7 ULTIMATE 32bit.

Spróbuj przywrócić standardowe ustawienie usług. Można to zrobić tym: http://majorgeeks.com/Tweaking.com_-_Se … d7232.html

Pobierz, uruchom (nastąpi rozpakowanie pliku, otwarcie okna) i wystartuj z naprawą. Po niej restart komputera.

Generalnie jednak na tym laptopie nie powinno być systemu Windows 7, lecz Vista, i tu mogą leżeć przyczyny tych wszystkich problemów.

Przywróciłem standardowe ustawienia usług i nic. Czy Windows 7 aż tak może nie pasować do tego laptopa?

To wszystko bardzo zależy indywidualnie od firmy i modelu laptopa. Twój np. jest wybitnie zrobiony pod Vistę. Co ciekawe, nawet nie pod XP-ka. Owszem, są modele laptopów dające się elastycznie modernizować, ale nie ma ich wiele. Taki to “urok” laptopów!

Krótko mówiąc, ja bym wrócił na Twoim miejscu do Visty.

A więc spróbuję wrócić do Visty. Dziękuję za pomoc! !!