Wieszanie sie kompa i uciekające stronki internetowe

Jak już pisałem mam następujący problem z kompem: Zawiesza sie bardzo często (nawet 50 razy na godzinę), brak wtedy żadnych komunikatów, pomagają tylko trzy klawisze (ctrl+alt+delete) do tego “uciekają” mi strony internetowe i podfoldery i nie zawsze wczytują mi się stronki w necie… Mój sprzęt to: Karta graficzna Geforce 4 MX 440, Procek Athlon 1,47 Ghz, 256 MB RAM, system to Windows XP Profesional Service Pack 2. W trybie awaryjnym i kiedy nie jestem podpięty do neta nic sie nie zmienia. Konfliktu srzętowego brak, podglad zdarzeń mówi o kilku błędach (10 - wszystkie cdrom) i ostrzeżeniach (cdrom i WinMgmt). Przywracnie systemu nic nie dało, jestem też po 10 formatch i reinstalkch systemu. Programy antywirusowe i anty spy-werowskie nic nie wykrwywają. LOGa nie wkleje bo nie wiem skąd go wziąć. A tak przedstawia sie temperatura:

Co robić?? !!

To nie temp. Masz problem z programami (konkretnie z uruchamianymi procesami). Zrób loga i wstaw go do innego działu.

Coś robiłeś,dokładałeś sprzęt.

Konserwacja kompa porządna.

Sprawdź pamięć - reset biosu obowiązkowy,wszystkie ustawienia standard.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=50125

Sprawdź dokładnie dysk narzędziami producenta dysku.

Wskazane aby usunąć z niego wszystkie partycje - ma być pusto,założyć i sformatować na NTFS i wgrać świeży system.

Albo problemem są szkodniki.

Log jest ok…

:arrow: podmień zasilacz

:arrow: sprawdz kondesatory na płycie głównej

:arrow: jak zachowuje się komputer w Trybie Awaryjnym

:arrow: włącz BSOD’a Win+Pause Break-> Zaawansowane-> Uruchamianie i odzyskiwanie, Automatycznie uruchom ponownie odznacz

:arrow: Debugger Windows