"Wieszanie" sie kompa podczas pobierania plików

Witam. Mam pewien problem. Podczas korzystania z programów p2p czasami mój komp dostaje zawiechy. O ile podczas działania flashgeta jeszcze nie jest to uciążliwe, to podczas działania uTorenta jest to plaga [przynajmniej raz na 2 godziny]. wykluczam raczej wirusa, bo kompa mam świeżo po formacie. Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

Nigdy nie mów nigdy. Też miałem czysty system a miałem wirusa, na drugiej partycji ;]

Mimo wszystko przeskanuj system tym:

Dr.WEB CureIt!

i/lub tym

Malwarebytes Anti-Malware

Masz ustawiony bufor w uTorrencie?

Używasz antywirusa/firewalla/pakietu zabezpieczającego?

Mam Avasta, ale naprawdę wątpię żeby to była wina wirusa.

Zobacz co podgląd zdarzeń wyświetla za błędy, możesz też dać do przeanalizowania dzienniki mozilla-firefox-bledy-t314801.html#p2078511

A co to jest za antywirus ten Avast to … #-o

Nigdy nie mów nigdy, sprawdź i wtedy dopiero oceń skalę problemu.

Zrób jak kolega napisał

i daj znać.

podaj konfigurację sprzętową i system operacyjny. być może masz źle skonfigurowany program p2p, może masz wirusa tak jak sugerują przedmówcy ale ja stawiam ma temperaturę. przyszła zima i dużo ludzi zaczęło mieć problemy ze sprzętem a mało kto kojarzy że to może wina gorącego np.grzejnika stojącego przy kompie itp. sprawdź temperaturę podczas pracy p2p jakimś darmowym programem i możesz spróbować ograniczyć liczbę zadań np. o połowę albo do 1-2 i sprawdzić czy to coś daje