Wieszanie się systemu podczas uruchamiania gry

instaluje grę np KotOR lub córki Barbie. instalacja idzie bez problemu. już po instalacji chcę odpalić grę.

i w tym momencie system całkowicie staje. system XP z SP3. na razie mam problem przy tych dwóch tylko. reszta śmiga jak trzeba.

co jest? może jakaś podmiana plików albo co? sprzęt jest nowy.

jakieś pomysły?

pomaga tylko ręczny restart kompa. nawet na Alt+ Ctrl + Del nie odpowiada.

AMD Athlon 64 X2 Dual cor 6000+ 3,10 GHz, 4 giga RAMu, karta GeForce 9800 GT.

co do gier nie są najnowsze ale nie tak stare- KotOR to rok 2005. Barbie np to też 2005. a inne gry z 2000 roku np mi chodzą.

Witam,

z tego co się domyślam te gierki są chyba trochę stare (możliwe ze się mylę). Sprawdź może zgodność programów (chodź przypuszczam, że to nie to), wyłącz zaawansowane usługi tekstowe PPM na programie >> właściwości >> Zgodność.

Na ogół problemów może być bardzo dużo dlatego najlepiej jakbyś podał coś więcej co do problemu.

Pozdrawiam

coś więcej? hmm po prostu zawiecha systemu całkowita. nic się nie dzieje. klikam na ikonke i zawieszenie. nawet żadne ekran nie zdąży wystartować. więc nie wiem co jeszcze dopisać.

cały problem.

Sprawdź, czy gra jest kompatybilna (zgodna) z systemem Windows XP SP3. Jak tak to przed uruchomieniem spróbuj jeszcze wyłączyć jak najwięcej programów uruchomionych w tle i spróbować uruchomić.