Wieża - jaka firma najlepsza

http://cokupic.pl/Opinia/Philips-FWM-37 … 1203781728

wieża nie do zajechania czasem ma problemy z odczytaniem mp3 ale to tylko raz na pol roku ( mam 2)

No niestety ale brak zrozumienia tego co się czyta nie upoważnia cię do pisania głupot :wink:

O rzeczach oczywistycvh myślale że nie musimy tutaj pisac, jednak widze iż się myliłem.

Dla twojej wiadomości pisałem o wysokich cenach styarego sprzetu zw wzgledu na wysokie ceny hurtowe piodczas zakupu oraz niższe ceny nowszego sprzetu, na tych samych lub nowszych podzespolach z nowymi opcjami które zostały wydane po nizszej cenie hurtowej :wink: na pszyszłosc wstrzymaj sie od filozofowania

http://www.neo24.pl/index.php?target=pr … t_id=39908 ja właśnie zamówiłem tą, co o niej sadzicie :?:

Co prawda już za późno na zmiany :smiley: .

I zapisz sobie to co powiedziałeś bo póki co nie osiągnąłeś takiego poziomu wypowiedzi aby można było między wierszami wyczytać to co miałeś na myśli. W tym co napisałeś nie było niczego oczywistego. Ale ćwicz dalej, może kiedyś się uda :slight_smile: Równie dobrze można byłoby z twojej wypowiedzi wysnuć wniosek że starszy sprzęt lampowy jest gorszy bo jest starszy i droższy, że o kosztach logistycznych nie wspomnę.

Proszę się nie kłócić :wink:

Ja myślałem nad modelem MCD760.

Z waszej kłótni nic nie wynika…

Sprzęt z przed 10/15 lat może być znacznie lepszy niż dzisiejsza masówka. Np. profesjonalne odtwarzarze DAT. Po za tym największą wage należy przywiazywać do kolumn (ich kształtu i tego z czego są wykonane - akustyka). Technologia odtwarzania dźwieku audio, aż tak nie poszła naprzód. Ostanim większym krokiem ku polepszeniu przenoszenia pasma na nośnikach optycznych były nośniki Super Audio-CD - zaprezentowane pierwszy raz chyba przez Sony pare lat temu.

PS Lampowe wzmacniacze to “najwyższa półka”. Sprzęt niemasowy ma to do siebie, że jest droższy bo trzeba pokryć wyższe koszta produkcji.

Nie głupia.

Moim zdaniem wystarczająca MCD760, w miare mała, ładna, głośna… Tylko nie wiem jak z tym wiatrakiem, bo na ceneo są takie sobie oceny, i każdy niby zadowolony, ale ten wiatrak ponadź głośno chodzi… :confused: może ktoś tu coś na ten temat się wypowiedzieć ?

Ja mam PHILIPS FW-M 777

Lepszego sprzętu w 1 kawałku ze se święcą szukać za tą cenę. Wiatrak też jest i nigdy go nie słyszałem.

FOTO :wink: