Wieża + komp


(Dinooss) #1

Witam mam takie oto pytanie, posiadam dosyć starą wieżę MTC i chciałbym ją podłączyć do kompa (chodzi mi o przesył sygnału z kompa na wieże) z tyłu nie ma żadnych wejść typu jack itd jednak na przodzie wieży znajdują się dwa gniazdka. Jedno jest do słuchawek a drugie nie wiem po co . Nad wejściem pisze Mic przez co mogę twierdzić że to mikrofon ale nie jestem pewny :stuck_out_tongue: Dodaje dwa zdjęcia wieży.


(Phobos64) #2

Pierwsze od lewej to wejście mikrofonu, jest przystosowane do cichszego sygnału i na 100% monofoniczne. Drugie to oczywiście słuchawki. Możesz próbować podłączać do pierwszego, ale z bardzo małym poziomem głośności na kompie (inaczej będą się robić przestery). Tego pierwszego zdjęcia nie widziałem bo imagashack coś nawala. Może z tyłu są wejścia typu chinch, tzn okrągłe w kolorach np. białym i czerwonym? Sprawdź czy masz przełącznik AUX.


(Kpc21) #3

Zrób foto gniazdek które masz z tyłu.

Pierwsze foto przedstawia całą wieżę od przodu.


(Dinooss) #4

Z tyłu nie ma żadnych wejść ... ;/


(Troll817) #5

Ja niedawno podłączałem wieże Philips FWM35 do kompa i muszą być z tyłu gniazdka AUX takie 2 chinche. Jak ich nie ma to chyba nie podłączysz.


(Phobos64) #6

Mozesz podłączyc przez wejscie mikrofonowe z tym, że głośność kompa minimalna (bo bedzie przester) no i niestety dzwięk będzie mono.


(matekadamczak) #7

JA mam lepszy model wieży FWM 37

W dniu 24.06.2008 , o godzinie 8:50 został dopisany post przez matekadamczak

http://images.google.pl/images?hl=pl&q= ... %B3w&gbv=2