Wieża podłączona do kompa - dziwne buczenie

Witam

Mam podłączoną wieżę do kompa i jak tylko chcę troszkę podgłośnić to z głośników wydobywa się straszne buczenie.

Jak to naprawić??

Proszę o pomoc

Pozdrawiam

Sprawdź ,czy kable są dociśnięte.

  1. Sprawdż czy nie masz uszkodzonych kabli, mnie to wygląda na małe zwarcie do masy (sprawdź wtyczki), przypadek częsty, jeśli jest to wspólny kabelek, a nie oddzielnie prowadzone kanały.

  2. Może być za duży poziom sygnału na wyjściu audio z komputera, XXXXXXXXX- im mniejszy poziom tym lepiej. U mnie to się sprawdziło, mam ustawione na minimum.


Asterisk

trochę namieszałeś karty dzwiękowej, start–>wszystkie programy–>akcesoria–>rozrywka–>regulacja głośności

Ok, ale co tam przestawić??

Pokombimuj tak aż bedzie dobrze. Włacz sobie najlepiej jakąś muzyczke i przestawiaj aż bedzie dobrze.

Skasowano OT

U mnie czasem slychac zmiany tonu w wiezy, problem tkwi w moim wypadku, ze gdzies kolo kompa kabel sygnałowy komp wieza, krzyzuje lub styka sie z innym kablem sygnalowym lub napięciowym!

Grzecho a nie masz przypadkiem mikrofonu włączonego ?? Wygląda mi to na klasyczne sprzężenie zwrotne 8)

Mikrofon był wyłaczony tylko w systemie :? Odłączenie od kompa pomogło rozwiązać problem :smiley:

Dzięki za pomoc