Wieża podłączona do kompa - dziwne buczenie

(Grzechom1) #1

Witam

Mam podłączoną wieżę do kompa i jak tylko chcę troszkę podgłośnić to z głośników wydobywa się straszne buczenie.

Jak to naprawić??

Proszę o pomoc

Pozdrawiam

(Bunio) #2

Sprawdź ,czy kable są dociśnięte.

(Piektor) #3
  1. Sprawdż czy nie masz uszkodzonych kabli, mnie to wygląda na małe zwarcie do masy (sprawdź wtyczki), przypadek częsty, jeśli jest to wspólny kabelek, a nie oddzielnie prowadzone kanały.

2. Może być za duży poziom sygnału na wyjściu audio z komputera, XXXXXXXXX- im mniejszy poziom tym lepiej. U mnie to się sprawdziło, mam ustawione na minimum.

Asterisk

(Danielderen) #4

trochę namieszałeś karty dzwiękowej, start-->wszystkie programy-->akcesoria-->rozrywka-->regulacja głośności

(Grzechom1) #5

Ok, ale co tam przestawić??

(Uszole) #6

Pokombimuj tak aż bedzie dobrze. Włacz sobie najlepiej jakąś muzyczke i przestawiaj aż bedzie dobrze.

(Asterisk) #7

Skasowano OT

(:: MARIO ::) #8

U mnie czasem slychac zmiany tonu w wiezy, problem tkwi w moim wypadku, ze gdzies kolo kompa kabel sygnałowy komp wieza, krzyzuje lub styka sie z innym kablem sygnalowym lub napięciowym!

(fiesta) #9

Grzecho a nie masz przypadkiem mikrofonu włączonego ?? Wygląda mi to na klasyczne sprzężenie zwrotne 8)

(Grzechom1) #10

Mikrofon był wyłaczony tylko w systemie :? Odłączenie od kompa pomogło rozwiązać problem :smiley:

Dzięki za pomoc