Więzienie za nagrywarkę CD/DVD?

:hahaha:

No ale coż się dziwić? JAk wam się wydaje - czy ci “ludzie” mają pojęcie o informatyce? To są goście którzy posługują się komputerem na zasadzie: to klinąć raz a to dwa razy. Ale dalczego to raz, a to dwa to już nie wiedzą. Kiedy w końcu tematami nowego pokolenia będzą zajmowały się nowe pokolenia?

Co oni zrobili przez te miesiące rządów. Najpierw tworzyli koalicje- 5 miesięcy, króciutko nie ma co. Ale jak ta koalicja powstała, no to nic dodać nic ująć, wyśmienici politycy weszli w skład rządu. Kolejne ważne sprawy to lustracja polityków i księży- przyspieszają tym wzrost gospodarczy i spadek bezrobocia. A tak i strajki lekarzy, którzy nie doproszą się o swoje, a jeszcze zostaną wyrzuceni dyscyplinarnie z pracy. I nie zapomnijmy o homoseksualistach i ciągnącej się przez miesiące debaty, która także napędza gospodarkę. No i teraz, jakże słuszny przepis zlikwidowania nagrywarek płyt. Bardzo słusznie, po co przechowywać zdjęcia na płycie, jak można pomóc państwu gospodarczo i iść do fotografa żeby wywołać zdjęcia. Powinni także znieść internet bo to przecież narzędie szatana. W końcu kiedyś nie było elektryczności i też ludzie żyli. Może się przeprowadzimy z Ziemi Polskiej do Polski.

Polakom gratulujemy polityków, politykom gratulujemy rozumu.

Parodia, idzie sie powiesić.

:hahaha:

Powie mi ktoś czemu żeby zostać politkiem trzeba mieć ukończone 35 lat? Tacy młodzi ludzie po ukoczeniu 20 lat są mądrzejsi od tych co teraz grzeją stołki swoją tłustą :dupa: i wydaje mi się że mogliby rządzić lepiej niż Ci obecni

http://list.7thguard.net/

Wreszcie zlot będzie… prawie wszyscy idziemy siedzieć :evil:

:hahaha:

Nie dość ,że kraj sterowany radiem przez Kaczki ,to jeszcze to…

Bunio jeśli już, to mamy Rząd sterowany Radiem i backupem Prezydenta :stuck_out_tongue:

Backup’u nie może być.

Przecież to piractwo.

Za to idzie się do więzienia!

Btw: Ciekawe co da ten list otwarty ? :-s

Obawiam się, że nie wiele, jeśli nie zaingerują w to organizacje pozarządowe mające duże wpływy i narzędzia blokady takich “propozycji”. Mam nadzieję, że się mylę, choć to co obserwujemy w Kraju nie napawa optymizmem

Cholera po co ja kupowałem tą nagrywarkę DVD. Wydałem na nią kasę a teraz co? Przyjdą i ją zabiorą. Chyba będę płakać :placze: . A tak na serio. To chyba znaczy że polacy naprawdę robią się głupi. Już widzę oczami wyobraźni jak wchodzę na forum a tam tylko takie teksty jak np. “o fy glópie impecyle chypa zaras wam tak /cenzura/ se nei posperace”. Ale to wszystko nasza wina. Kto głosował na ten rząd i prezydenta. Całe szczęście ze nie mam jeszcze 18 lat i nie brałem udziału w tym stopniowym wyniszczaniu Polski.

Nie tylko nagrywarkę.

Także i Ciebie ,a jeżeli nie jesteś pełnoletni ,to prawnego opiekuna. :frowning:

Trzeci i ostatni raz upominam. Zobaczę zagwiazdkowane przekleństwa - ostrzeżenia.

Paranoja. Będzie comeback dyskietek :expressionless:

:hahaha:

Dark Alchemy to nie do końca tak jak mówisz.

To nie polacy są głupcami.

PiS w czasach opozycji poprzedniej opcji politycznej krytykował i to dość konsekwetnie partie LPR i Samoobronę mówiąc, że nie ma dla nich miejsca w sprawowaniu polityki. Obiecywał uczciwe Państwo i inne miłe dla ucha wyborców frazesy - zresztą takie obiecywanki składają wszyscy.

PiS wygrał wybory, niestety, PO (choć mogła to być także inna partia) uzyskała podobny wynik, więc przy takiej opcji nie miał szans stworzenia większości w sejmie - koalicji. Z czyjej winy ?? Nie mnie to oceniać.

W tym momencie - albo dogadamy się z kimkolwiek, albo nowe wyboru, które mogłyby skończyć się porażką.

W tym momencie nie było innego wyjścia jak znaleść koalicjanta. A że LPR i SO się zgodziły, więc mamy to co mamy. PiS wolał zatrzymać władzę godząc się na ich wejście do rządu (mimo ich krytyki) niż… nie mieć władzy.

Pytanie - czy jest to przejściowe i z czasem osoby z koalicji wypadną, czy PiS konsekwentnie będzie pogrążać kraj ?? Czas pokaże

Błędne podejście - nie uczestniczenie w wyborach oddaje Twój głos opcji, której nie chcesz. Dlaczego ?? Dlatego, że pewne skrajne partie mają swój stały i wierny elektorat. I to oni będą wygrywać. Myślisz jednostkowo - jak większość społeczeństwa. Nie idę, nic się nie zmieni etc. Błąd. Gdyby poszło np. 70% społeczeństwa na wybory, być może byłby to inny kraj. A tak - mamy to co mamy. Przed nami 4 lata (już nie) niepewności. Nie znam się na polityce, ale wydaję mi się, że po tym czasie PiS nie uzyska już takiego paparcia jakie miał.

No to odpowiedz mi na pytanie: Masz do wyboru badziew i badziew - co wybierzesz?

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? … 871959.002

Czyżby ??

Skoro nagrywarką można spiracić programy to także uzytkownicy internetu powinni być karani bo przecież z neta można bez problemu zassać pirackie oprogramowanie. nagrywarka + internet = dożywocie :roll:

I bardzo dobrze! Nagrywarka to narzędzie Szatana, Lucyfera i liberałów z PO!

w końcu mam w rządzie Kaczora i Donalda :lol: Boże co się z tym światem dzieje… powariowali