Wifi i odbieranie sygnały na drugim routerze wifi

Witam, właśnie się przeprowadziłem i właścicielka domu udostępnia internet wifi routerem tp link td-w8901g. Ja niestety mam ze sobą też tylko drugi router a dokładnie tp link td 8951nd i chciałbym tylko odbierać jej sygnał ale nie wysyłać go dalej… Niestety nie widzi jej sieci więc proszę o poradę bo jestem zielony w tych sprawach. Od razu mówię że odpada połączenie ich kablem, chcę pobierać jej sygnał przez wifi. I nie odpisujcie mi linkami z innych for/postów

Routery daleko są od siebie? Może jest za daleko i dlatego nie widzi.

Kolejna opcja to, że właścicielka ma ustawione ukrywanie SSID przez co nie widać go na liście i trzeba je podać ręcznie w ustawieniach WIFI Twojego routera.

LE:

Dopiero teraz zobaczyłem co to za router. Ten model nie może być klientem WIFI więc to co chcesz osiągnąć jest nie do wykonania na tym modelu.

Można jeszcze wykorzystać WDS, co prawda w tej sytuacji sygnał będzie przekazywany dalej, ale jeśli nie chcesz, aby się ktoś do niej podłączał, zabezpieczysz ją hasłem. W innym przypadku pozostaje Ci kupno routera, który może działać jako AP Client, a najlepiej jako AP Client Router (WISP).