Wifi nie działa MD 95600

Więc zacznę od początku, mam laptopoa Mediona MD 95600 (wiem, że to nie jest dobra firma). Kupiłem go używanego już wgranym win7 beta, wszystko działało jak należy, komputer odrazu po włączeniu uruchamiał wifi i łączył się z routerem. Teraz gdy zrobiłem format i zainstalowałem windowsa 7 nie chce mi się uruchomić WiFi. Problem polega na tym, że przycisk na obudowie po naciśnięciu nie reaguje. Sterowniki zainstalowałem, w menedżerze urządzeń pokazane jest że karta graficzna działa poprawnie (wireless 2200BG), windows jest oryginalny i pobrana została aktualizacja, sterownik są najnowsze. Wspomnę jeszcze że laptop łączy się z internetem, ale tylko za pomocą kabla. Chciałem sprawdzić w BIOSie czy karta jest aktywowana,ale ktoś założył hasło… i nie mogę wejść, ale WiFi działało poprawnie przed formatem więc to nie BIOS. Nie działa sam przycisk, tak samo jak od BT, kombinacja przycisków Fn + Fx nie działa, instrukcji niestety nie posiadam. Proszę o pomoc, nie odsyłajcie mnie do wujka google bo przejżałem wszystko, męczyłem się całą noc, nawet intsalowałem win xp i też nic.

zainstaluj ten soft i napisz jaki efekt.