WiFi off, lampka dalej ON. Opóźnione przeł. pl. zasil

Witam,

Mam 2 problemy:

Gdy wyłączę WiFi klawiszem funkcyjnym, komunikacja bezprzewodowa się wyłącza (rozłącza mnie z siecią i nie znajduje żadnych połączeń), ale lampka ukazująca status WiFi dalej jest włączona. Myślę, że lampka (sterowanie) nie jest uszkodzona, gdyż przy uruchamianiu laptopa na chwile się wyłącza (pewnie załącza kartę sieciową) podczas gdy inne pracują. Co robić? Nie mam już pomysłu jak ten problem rozwiązać.

Przez 2 lata użytkowania laptopa po przełączaniu planów zasilania jasność ekranu natychmiast się przełączała (różne ustawienia jasności dla poszczególnych planów). Teraz już tak nie jest. Po przełączeniu muszę odczekać 10 sekund, aby wartość jasności ekranu uległa zmianie. Dodam, że zmieniając jasność klawiszami funkcyjnymi wszystko jest OK - działa błyskawicznie. Co się stało?

Po skończonej gwarancji wszystko się zaczęło sypać… Specjalnie to TOSHIBA pewnie sobie wyliczyła i na tyle dała gwarancję, żeby dzień po gwarancji powoli zaczęło się psuć…

Laptop: TOSHIBA Satellite L650 1M0

… ale z drugiej strony Toshiba oferuję możliwość przedłużenia gwarancji o jakiś okres za dodatkową opłatą. Niestety większość osób nawet się nad tym nie zastanawia.

Proponuję wgrać system na nowo i wgranie najnowszych sterowników.

Takie “odświeżenie” zazwyczaj dobrze wpływa na komputer.

OK. Nie chciałem mieć jakiś problemów przed wymianą karty, a taki się pojawił 1 dzień przed. Na drugi dzień normalnie już wszystko działało. Mam nadzieję, że się problem nie powtórzy, a jak powtórzy… to ponowna instalacja :frowning:

Dziękuję za pomoc.

Do moderatora mam prośbę: proszę nie łączyć tego tematu z moim drugim, który przed chwilą napisałem. Tamten temat dotyczy drugiej karty sieciowej i trochę innego problemu.