WiFi w Windows 7, karta nie znajduje sieci

Witam!

Mam problem z kartą bezprzewodową pod PCI w systemie Windows 7.

Wszystko zaczęło się od karty Pentagram hornet wi-fi pci lite P 6121-L na chipsecie Realtek 8185L.

Postanowiłem zmienić sterowniki na nowsze i niestety internet przestał działać. Instalowałem chyba wszystkie sterowniki, jakie tylko wydał Pentagram oraz Realtek, ale nic nie pomagało. W systemie w ogóle nie znajdowało sieci natomiast w aplikacjach od Realteka czasami znajdowało, ale i tak nie dało się połączyć.

Kartę podłączyłem do drugiego komputera też z Windows 7 i działała normalnie (ta sama konfiguracja sieci).

Dzisiaj wrzuciłem kartę TP-Link 350GD na chipsecie Atheros AR5007G z nadzieją, że problemy się skończą, ale niestety. Dalej to samo. System nie potrafi znaleźć żadnej sieci.

Konfiguracja router-karta jest na pewno dobra, bo na laptopie i w telefonie mam wlan normalnie.

Szukałem już w usługach, ale Autokonfiguracja sieci WLAN jest normalnie uruchomiona.

Nie wiem, co jeszcze może być nie tak…

W menadżerze urządzeni przywróć stery.

Problem w tym, że przywracanie w menedżerze urządzeń działa tylko jeden krok w tył, więc już mogę o tym zapomnieć…

Poza tym teraz mam wsadzoną tą kartę tp-link, która w drugim komputerze działa na domyślnych sterownikach windowsa 7, a u mnie na tych samych domyślnych już nie.

edit

Może ma znaczenie to, że w ‘Panel sterowania\Sieć i Internet\Mapa sieci’ pokazuje mi: Karta nie jest podłączona.

W menedżerze jest obecna i w Połączeniach sieciowych również.