Win 2000 Pro - skiny

Witam wszystkich !!

Wie ktos moze skad moge sciagnac skiny do win 2000 bo szukalem ale sa tylko brico packi pod XP a do 2000 nic nie widzialem :frowning:

Za wszelka pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam

Również popatrzyłem i nic nie znalazłem. Na dp są pytania tylko odnośnie boot screena, w necie “0”.

Może być tylko jedno wytłumaczenie. Z tego co pamiętam windows 2000 nie obsługiwał jeszcze skórek więc jedyną, jaką można uzyć jest domyślny styl klasyczny :-o

No niestety musze Cie zmartwic obsługa skórek została dodana dopiro w WinXP, a w 2000 co najwyzej mozesz sobie p[ozmieniac kolorki pasków :):slight_smile: i czcionek :):slight_smile:

Win 2k powstał nie z myślą o userach domowych i nikt się nie bawi w robienie takich ■■■■■ół na niego.

fiesta dokładnie to. XP miał byc ładny, a i tak spora liczba uzytkowników zmienia na standartowy :):):

Bo zdarza się iż ich sprzęt nie może już pociągnąć grafiki lub brakuje ramu na inne czynności.

Ciekawe co zrobią użytkownicy z vistą :lol:

I własnie u mnie tak jest :):slight_smile: 128 RAMU troche mało :):slight_smile:

A Viste tez będa tak okrajac jak XPka :):):slight_smile:

Zobacz to

To jest zmiana bootskina, a nie stylu wizualnego windowsa :-o

:oops: … ale w końcu, aju , liczą się chęci… a ja se dałbym ręke obciąć że o bootskiny chodziło… :roll: mój błąd… :oops:

Da się zmienić skin w win 2000. Trzeba użyć programu window blinds (wersji 4.5). Jest tam wiele skinów (m.in ze zwykłego xp-ka). Do pobrania na stronce: http://www.idg.pl/ftp/pc_5416/WindowBlinds.4.5.html