Win 2000

Help ( pomocy) 8) jak sformatować dysk z systemem w windows 2000 profesjonal potrzebuje szybkiej pomocy! !!

podczas rozruchu komputera wkładasz płytę z windą i wybierasz formatowanie

Witam

Spróbuj w sposób w miarę zrozumiały zbudować zdanie, z którego będzie wiadome, czego potrzebujesz. Myślę, że znajdziesz 5 minut by to zrobić. Opcja :arrow: Zmień i możesz edytować swój post.

Pozdrawiam 8)

jak wybrać formatowanie ? wkładam windows do cd-rom ale on sie urachamia normalnie help

W Biosie przestaw botowanie na CD czyli CD jako pierwszy napęd z którego bęzie czytał komputer podczas rozruchu.

wiem jak sie włacza bios ale nie wiem gdzie jest opcja tego bootowania mam biosa po angielsku jesli mozna to podajcie w jakiej zakładce co zmienić nazwy po angielsku podajcie prosze bo mi to bardzo potrzebne.

druga zakładka od góry po lewej

A skąd wiesz jakiego ma BIOSA ?? :P:P

Może pomocny Ci będzie artykuł kolegi Sebastiana Szaniawskiego zamieszczony na Vortalu:

BIOS - Interpretujemy jego elementy

a co to za różnica skoro ta zakładka jest zawsze w tym samym miejscu :stuck_out_tongue:

chce sformatowąc dysk z systemem . posiadam windows 2000 pro jak to zrobić chce ponownie zainstalowac win 2000 pro. potrzebuje szybkiej pomocy :cry:

Zrób tak, jak podałem w poprzednim poscie.

Utwórz dyskietki startowe i odpal z nich instalator.

Pozdrawiam 8)

spróbuje jak coś nie wyjdzie dam znać a i dzięki za konkretną odpowiedz.