Win. 7 32 and 64 bit - REC?

Witam

posiadam laptopa MSi cx620

kupiony dawnooo temu

http://www.skapiec.pl/szukaj/17/msi+cx620

tutaj opis

W firmowej wersji posiadał 2 płyty z windows 7

32 i 64 bit

oczywiście płyt nie mam przez porządek mojej mamy…

raczej nie znajdę jej już nigdy :wink:

moje pytanie brzmi:

mam klucze aktywacyjne do wersji 64 i 32 bit skąd ściągnąć płytę instalacyjną???

mam nagrane TYLKO recovery system do wersji 32 bit z manualem itd.

Upgrade z 32 do 64 bit się zrobić nie da

skąd wziąść płyty ???

p.s. kupienie od murzyna na bazarze odpada

Proszę o pomoc

Kup od białego na bazarze ![-o<

Płyte ściągasz skąd chcesz :smiley: np. p2p ważne żeby to była kopia opisana jako “1:1” i x32 lub x64 (jaki tam wolisz :P) - dla pewności sprawdź sobie sumy kontrolne ale będą się zgadzać tylko jak uda Ci się ściągnąć kopie “sklepową” czyli z dvd Microsoft. - ja pożyczyłem nośnik od kolegi - Microsoft to dopuszcza też bo pytałem ich w pomocy technicznej tak samo kopie 1:1

Btw: klucz od wersji x32 działa na x64 i odwrotnie bo klucz nie jest przypisany do konkretnej wersji (x32/x64) także można używać tu i tu to też jest dopuszczalne.

Pozdrawiam

no tak ja miałem tak to zrobione że do komputera były dołączone płyty z windowsem, [2x] klucz był tak samo oraz wszystkie takie duperele

tylko że domyślnie wgrano 32 bit a 64 bit to opcjonalnie

także spokojnie ściągaj kopie 1:1 i swój klucz wpisz i po sprawie - podobno klucza nie che czasem przyjąć (mi się to nie zdarzyło ani razu przy kopi 1:1) ale wtedy będziesz miał szczegółową informacje co zrobić i jak skontaktować się z Microsoftem w celu aktywacji :wink: