Win 7 32bit, MX Flash trial nie działa,


(Dkedzierski97) #1

Siema, mam problem, który jest do rozwiązania do wieczora. Otóż wczoraj zainstalowałem wersje 30-dniową, ale wywaliło prąd w mojej okolicy, więc komputer się zresetował, a że po takim resecie kalendarz cofa się do 1.1.2000 to nie działa teraz ten trial 30, ani żaden inny Flash. Proszę o szybka pomoc. Z góry dziękuje


(falcon89) #2

Ustaw datę i godzinę w biosie, zapisz ustawienia.

Ustaw datę i godzinę w systemie.


(Dkedzierski97) #3

Jest dobrze ustawione, ale nadal nie działa 


(floyd) #4

Program uznaje, że minął 30 dniowy okres próbny i kropka. Cóż Ty masz za komputer, że bios cofa datę po resecie do 2000 roku. Pierwszy raz o czymś takim słyszę. Bateria dobra?


(rgabrysiak) #5

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.   


(Dkedzierski97) #6

Komputer przyjaciółki, i on często jest tylko usypiany, a jak już wyłączany to gdy np elektrownia wyłączy prąd, wtedy też kalendarz i godzina się resetują, baterie wymieniałem, ale to nie w tym problem. Chodzi o to, że wczoraj zainstalowaliśmy tego nieszczęsnego flasha, po paru godzinach w całej okolicy dwa razy został wyłączony prąd, i teraz pokazuje, że termin 30 dni się skończył i nie idzie tego ni jak cofnąć, nawet takim najgłupszym sposobem jak ustawianie innej daty i godziny w komputerze i biosie.

 

Moderatorze , mam nadzieję, że odpowiednio poprawiłem tytuł wątku. 

 

 

 

Jesteście w stanie mi pomóc?