Win 7 a gry?

Witajcie !!

Zanim przejdę do problemu napiszę jaki mam komputer:

Płyta: Gigabyte 965P-DS4

Procesor: Core 2 Duo E6300

Grafika: GeForce 8800 GTS 320MB

Dysk :Seagate 750GB

System: Win 7 32Bit

A teraz problemy:

Zainstalowałem 3 Need For Speed’y : “Carbon”, “Undercover” i “Most Wanted” i tylko w “Most Wanted” da się grać.

System jest świeżo zainstalowany, sterowniki sam podociągał więc wydawało się że będzie wszystko OK a tu “ZONK”

Gry odtwarzają filmy bez problemów ale w samej grze podczas jazdy klatkują.

Probowałem zmieniać : antyaliasing czy coś innego w grze i w ustawieniach NVidi ale nic się nie zmienia.

Może Ktoś z Was wie co zrobić ??? (oczywiście poza wywaleniem grafiki i komputera)

Proszę o pomoc i Pozdrawiam

Ściągnij najnowsze sterowniki do karty graficznej ze strony producenta. Zaktualizuj też DirectXa.

Apropo aktualizacji DirectXa , sam gdy mialem swieza 7-mke polowa gier tez mi nie chciala dzialac …szukalem w necie jak zaaktualizowac DirectXa i sciagnolem ‘‘aktualizacje’’ ale to nie pomoglo.

Kupilem sobie Bad company 2 i podczas instalacji gry zainstalowal(doinstalowaly sie brakujace komponenty) sie tez zawarty na plycie z gra DirectX od tego momentu wszystko hula.

Zastanawia mnie tylko jedno , dlaczego niby najnowsze wersje directX’a zawarte na stronie microsoftu nie pomogly ? hmmm…

Co do twojego problemu , jak masz jakas nowa gre (wykorzystujaca np.DirectX 11) to ja zainstaluj , zazwyczaj z gra jest zawarty rownierz DirectX ktory powinien rozwiazac twoj problem… a jak nie to przegrzeb na stronie microsoftu/google , moze akurat sie uda sciagnac TA wersje ktora dokona zmian :slight_smile:

Serdeczne DZIĘKI !!

Walczę dalej z Dx tak jak Powiedzieliście.

Jak będzie OK dam znać.

Jeszcze raz Dzięki !

Robinhuu , nazwij temat konkretnie, zgodnie z zasadami pisania na forum. Inaczej temat zostanie usunięty.

viewtopic.php?f=16&t=394978