Win 7 - Czarne wlasciwosci, czarne paski po najechaniu kursorem


(Robert 888) #1

Witam, nie będę się zbytnio rozpisywał z opisywaniem problemu, gdyż wszystko widać na screenie. Proszę o jakiekolwiek rady bądź sugestie skąd, dlaczego i jak to się mogło stać a przede wszystkim jak ten problem rozwiązać. Mam szwedzkiego Windowsa, który przysparza mi problemy od samego początku..

post-270862-0-86809900-1424915236_thumb.


#2

RobinWLKP, na forum używamy polskich znaków (ą, ę, ś, ź, ć itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.


(Kazdan63) #3

Moim zdaniem rozwiązania trzeba szukać tu : PANEL STEROWANIA\WSZYSTKIE ELEMENTY PANELU STEROWANIA\PERSONALIZACJA\KOLOR I WYGLĄD OKIEN - ZAAWANSOWANE USTAWIENIA WYGLĄDU 

Jak to będzie po szwedzku ? NIE WIEM !

Ustawienia te odnoszą się do kluczy Rejestru :

[HKEY_CURRENT_USER\CONTROL PANEL\Colors]

[HKEY_CURRENT_USER\CONTROL PANEL\Desktop\Colors]


(Robert 888) #4

Dzięki za odpowiedz KONAN, u mnie niestety(albo stety :stuck_out_tongue: ) jest tak samo w rejestrze. Co do panelu sterowania nie jestem w stanie tego znaleźć, może mógłbyś jakoś mnie naprowadzić gdzie i co mam klikać żeby dostać się do tych opcji panelu? Mógłbyś mi napisać,w które rzeczy mam wchodzić pokoli np. licząc od góry w widoku listy :slight_smile:

 

Proszę też o to żebyś wysłał jak to wygląda u Ciebie w [HKEY_CURRENT_USER\CONTROL PANEL\Colors]


(Kazdan63) #5

PULPIT - PRAWY PRZYCISK MYSZY - OSTATNIE(PERSONALIZACJA) - DRUGI OBRAZEK OD LEWEJ NA DOLE (Kolor okna) - OSTATNI NAPIS (Zaawansowane ustawienia wyglądu) .


(BlackFX) #6

http://forum.dobreprogramy.pl/galeria/capture-o6624/

  tu masz pomoc http://forum.dobreprogramy.pl/przesuwanie-okna-mam-sam%C4%85-szar%C4%85-rameczk%C4%99-t498843/

spróbuj te też zmieniś schemat wyglady http://forum.dobreprogramy.pl/gallery/image/6626-capture/


(Kazdan63) #7

WIN+R

SystemPropertiesAdvanced.exe


(Robert 888) #8

Wszystko teoretycznie pozaznaczane tak jak powinno być… Przeinstalowałem nawet sterowniki do karty graficznej i dalej nic. Przy okazji grzebania w tym szwedzkim Windowsie musiałem gdzieś wyłączyć opcje wysuwania się paska zadań po najechaniu myszką przy otwartej przeglądarce  :mrgreen: Chyba jednak pozostało mi żyć z tym gównanym błędem, bo format z takiego powodu raczej nie wchodzi w grę…

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły/sugestie?


(BlackFX) #9

poradnik przywracania ustawień https://www.youtube.com/watch?v=Z_tUwJYVEkk