Win 7 i shoutcast

Czy na 7 jest możliwe dostrojenie i prawidłowe działanie shoutcasta, przeszukałem wiele tematów, wcześniej ludzie mieli wielkie problemy z Vistą, teraz ja mam chyba to samo na 7. Bowiem jeśli ustawię w shoutast nadawanie bezpośredni z winampa to wszystko jest w porządku, muzykę słychać normalnie z serwera, ale nie o to mi do końca chodzi. Chcę nadawać przez kartę dźwiękową, ponieważ mam podłączony mixer do niej oraz mikrofon. Gdy włączę jakąkolwiek piosenkę i potem odsłucham to co wychodzi na serwer to tylko jakieś skrzeki, charczenie i może czasem mają rytm muzyki puszczonej, nie są głośne. Próbowałem też nadawać przez Virtual DJ, ale jest to samo, te same skrzeki. W ogóle nie słychać muzyki, tylko “pierdnięcia”. Gdzie leży problem ?

Karta dźwiękówka zintegrowana, Realtek HD Audio ALC888, nie wiem czy na xp tak się działo, bo nie używałem shoutcasta na tej dźwiękówce wcześniej.

Dobry człowieku. Wywal ten szajs(w sensie wyłącz w biosie ten generator szumów). Jeśli chcesz się bawić w shoutcasta to zainwestuj w jakąś nieco lepszą kartę minimum Sound Blaster Audigy. Realteki na płycie mają do siebie ze z shoutcastem nie chcą praktycznie współpracować. Udawało mi się konfigurować niektóre ale to wyjątki i cholernie ciężko to zrobić.

Jeśli masz zewnętrzny mikser to praca z shoutcastem pod win7 nie powinna sprawić problemów.