Win 7 i Wise Registry Cleaner - optymalizacja


(Gieru) #1

Witam.

WRC używam do zabiegów na rejestrze w moim win 7.

Ma on również opcje optymalizacji systemu, na ile te opcje są bezpieczne? Zaufać temu programowi? :smiley: Może macie jakieś propozyjce co "odhaczyć" ?

Z góry dzięki.

Gieru.


(przemek8423) #2

Ja mam tez Win 7 i WRC zoptymalizowałem i wszystko hula,a czy to coś daje to nie wiem niech się ktoś bardziej obeznany wypowie. Pozdrawiam:)


(SnykeShadow) #3

Zrób tak jak kolega wyżej - po prostu odhacz wszystko. Sam używam tego programu i nie powiem jest to dość „przyzwoity” program. Czy coś on daje? Zapewne tak – przecież po to został napisany, ale trzeba pamiętać o jednym. Mianowicie cudów w programie za Free nie będzie w przeciwieństwie do programu płatnego. Jeżeli chodzi o jego bezpieczeństwo to możesz być spokojny – systemu Ci nie rozwali.


(Agatonster) #4

Gieru ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(adam9870) #5

Nie ufam programom do optymalizacji. Już zbyt wiele z nich widziałem w autostarcie albo gdy usunęły coś potrzebnego.

Skoro zadajesz takie pytania to znaczy, że nie jest dla Ciebie.

Chcesz zoptymalizować system? Daj raport z Autoruns

[quote name=Łukash nie-dziala-windows-exploler-t498470.html?hilit=autoruns#p3135725]Daj raport Autoruns: http://www.dobreprogramy.pl/AutoRuns,Pr ... 13208.html ,File > Save > Zapisz > Zapisz. Spakuj i wstaw tu : http://www.zippyshare.com/ ,daj linka.