Win 7 nie uruchamia się

Witam

Wczoraj chyba przypadkowo skasowałem jakiś plik lub pliki z katalogu c: i teraz nie uruchamia się windows 7.

Start komputera kończy się po wyświetleniu loga Biosu " ASUS " i zostaje czarny ekran z pulsującym kursorem.

Próba naprawy za pomocą płyty instalacyjnej nie daje rezultatu.

Pozdrawiam

zbyszkoma

Próbowałeś dostać się do trybu awaryjnego i przywrócić ostatnią kopię zapasową?

Przeca mu nawet menu rozruchu 7 nie startuje, to jak ma to zrobić? Oj, War_3_… ehh.

Spróbuj poszukać jakiegoś narzędzia producenta do przywracania bootloadera, bo chyba żeś go popsuł na maxa już…

Nie ma możliwości uruchomienia w trybie awaryjnym jak pisałem wcześniej start systemu kończy się na wyświetleniu logo producenta komputera które to umieszczone jest w BIOSIE.

Udało mi się przywrócić system do wcześniejszej wersji za pomocą narzędzi naprawczych z płyty instalacyjnej lecz nic to nie pomogło.

Skasowane pliki zapewne znajdują się w koszu bo z tego co pamiętam to nie opróżniałem kosza tylko jak je stamtąd przywrócić

A spróbuj jakimś Linuksem w wersji Live (musisz uzyskać dostęp do katalogu Recycle.Bin, a to może być trudne) - musisz tylko znać ich wcześniejsze lokalizacje…

Z lokalizacją nie ma problemu na bank jest katalog c:

Dzięki będę próbował.

Zauważyłem jeszcze inna rzecz po włożeniu płyty z systemem Win7 instalator uruchamia się a po włożeniu płyty z Ophcrack Live CD nic sie nie dzieje , dodam tylko że na innym komputerze system z płyty Oph Live CD uruchamia się.

Oczywiście w Biosie ustawione aby szukał systemu na cd/dvd.