Win 7 z MSDN AA a ponowna instalacja po formacie

W związku z tym nie powinno dla Ciebie mieć znaczenia co do

Bo o tym, że jest nielegalna piszą tutaj wszyscy zatem nie powinno być wątpliwości w tym zakresie.

Spróbuj to zrozumieć z innej strony: skoro nie toleruje się tu piractwa to nikt tutaj zarejestrowany nie ma bladego pojęcia czy da się zainstalować win z MSDNAA po zakończeniu studiów (dosłownie: żaden użytkownik tego forum nie podejmował próby spiracenia takiego systemu).

A skoro fiesta napisał co napisał to najwyraźniej ma w tym doświadczenie.

Fiesta jak to jest? Próbowałeś spiracić Windows z MSDNAA czy pracujesz w microsofcie, skoro posiadasz taką wiedzę:

:?:

a co na google dano bana ??

jeśli masz napisane wyraźnie w ogólnych zasadach msdn aa że po zakończeniu studiów konto ELMS wygasa to jakim cudem można takowy system aktywować jeśli jest to równo znaczne w wygaśnięciem klucza tu nie trzeba praktyki wystarczy sama teoria

więc nie rozumiem dalszych dywagacji na ten temat

No jak widać sama teoria nie wystarcza.

Gdy zaczynałem studia dostałem konto MSDN, po kilku miesiącach konta zostały zlikwidowane, a my otrzymaliśmy nowe konta i klucze. Do dziś mogę aktywować system na starym kluczu (nie żebym korzystał) :stuck_out_tongue:

Ludziska, a zamiast szukać teorii spiskowych, może pora na to aby zacząć czytać ze zrozumieniem ??

Tu jest wszystko napisane:

post2386909.html#p2386909

I bez względu na to kim jestem (przedstawicielem M$ czy piratem :stuck_out_tongue: ) nic innego w tym względzie wymyślić nie można.

pakeroso , wyjątek potwierdza regułę

najwyraźniej konta zostały zawieszone a nie zlikwidowane

poza tym nie powinno to nikogo obchodzić ponieważ można to podciągnąć pod pomoc w piractwie !!

Koledzy czy jeśli dojeżdżacie samochodem do skrzyżowania na którym jest zakaz skręt w lewo (bo np. jest to wylot drogi jednokierunkowej) to czy ten manewr jednoznacznie uniemożliwia Wam jakaś brama, która blokuje wjazd w tą drogę pod prąd a w drugą stronę przepuszcza?

Jakiś link do FAQ MSDNAA który by jednoznacznie potwierdził słowa napisane grubszym drukiem :?:

Jest okazja udowodnienia, że nie.

Moje rozumowanie jest takie, że jeśli czegoś nie wolno to ignorując zakaz popełniam wykroczenie. Dodatkowo taki zakaz budzi podejrzenie o awykonalności, ale jednoznacznie tego nie stwierdza :!:.

Jeśli ktoś uważa, że mój tok myślenia jest nieprawidłowy to bardzo prepraszam.

Gdzieś znalazłem w necie (niestety nie zachowałem tego linka), że po zakończeniu studiów reinstalke można przeprowadzić do 3 razy? Co wy na to?

My na to, że nadal nie czytasz ze zrozumieniem tego co napisano w poprzednich postach, a szczególnie tutaj:

post2386909.html#p2386909

Ostatnie dwa posty poleciały jako OT.

czajan - http://www.codeguru.pl/forum-posts-11548-1.aspx - użytkownik Amelis, post 2 od dołu.

nie zrobileś przypadkiem gdzieś kopii tej ulotki którą znalazleś?

:

Ponownie szwankuje czytanie ze zrozumieniem:

Po pierwsze: Z cytowanego zdania nie wynika, że te 3 instalacje obowiązują “po ukończeniu studiów”. Dla mnie “w dowolnym terminie” oznacza, że również aktywacje podczas studiów będą pomniejszały pulę.

Po drugie: Bardziej wierzyłbym odpowiedzi znalezionej w FAQ, bo o tym, że Odra wpada do Wisły może napisać każdy. Za pewniaka można wziąć wyłącznie wypowiedź osoby kompetentnej, a przypadkowego użytkownika forum ja przynajmniej bym takowym nie nazwał.

Z cytowanego zdania nie wynika również także że te 3 instalacje NIE obowiązują “po ukończeniu studiów”. W “dowolnym terminie” może oznaczać także okres właśnie po ukończeniu studiów. Zapewniam cię, że moje czytanie ze zrozumieniem nie szwankuje. Twoje - niekoniecznie.

Więc jak to jest? Czy ktoś wie czy pula 3 instalacji zmiejsza się także podczas okresu studiów?

po drugie: jeśli dla Ciebie użytkownik Amelis, moderator tamtego forum, opiekun MSDN AA, Microsoft Student Consultant, Administrator portalu (wszystkie jego “tytuły” możesz sprawdzić drogi użytkowniku forum, po najechaniu myszką na ikonki pod jego awatarem) jest przypadkowym użytkownikiem forum i osobą niekompetetną, to kogo za takową uważasz? Może B.Gates’a? Nie wydaje mi się jednak, że chciałoby mu się odpowiadać na wątpliwości zawarte w naszych dywagacjach.

oj, poświęciłem swój cenny czas na wyszukanie konkretnej odpowiedzi, bo widze że na słowo nie wierzycie, co prawda wyrwane z kontekstu ale jednoznacznie odpowiada na wasze pytanie:

http://forum.computerworld.pl/index.php … t&p=279796

myśle że Ekspert Microsoft to dla was wiarygodne źródło…

elap_ms expert microsoftu napisała:

użytkownik Amelis, moderator tamtego forum, opiekun MSDN AA, Microsoft Student Consultant, Administrator portalu napisał:

znalezione w FAQ:

Krótko mówiąc: Trzy wypowiedzi ekspertów wzajemnie niezgodne lub wręcz wykluczające się.

W takiej sytuacji szary użytkownik nie poda tutaj wiarygodnej i jednoznacznej, i niepodważalnej odpowiedzi.

wykluczają sie ale pamiętaj że w świetle prawa liczą sie wyłącznie zapisy licencyjne które mówią wyraźnie że po zakończeniu studiów/zakończeniu udziału w programie można korzystać z oprogramowania do czasu jego reinstalacji

ponad to ja widzę spójność w wypowiedziach i każda na swój sposób jest prawdziwa,