Win 8 64bit, wolne ładowanie stron www, filmów oraz file is corrupt


(Michasnikers) #1

Witam. Od jakiegoś czasu mój laptopik ma problem z odtwarzaniem filmów na yt, przeglądaniem zdjęć oraz wczytywaniem stron. Filmy na yt ładują się i w pewnym momęcie przestanie się ładować, wtedy magicznym ruchem ręki przewijam troszkę film pójdzie kilka sekund po czym jakby się zakończy nie odtwarzając całego(pasek przejdzie do końca), jednak filmiki z innych stron wgl. się nie chcą odtworzyć. Przeglądanie zdjęć, tutaj problem wygląda tak, że zdjęcia np. są tak jakby poucinane, część zdjęcia widać, a część zamazana. Ogólnie to przeglądarki wolno działają (MOZILLA, CHROME, IE). Ostatnio się zastanawiałem o co chodzi i zacząłem sprawdzać mozille, bo tylko na niej pracowałem i postanowiłem ją przeinstalować-to był błąd. Sciągłem mozille z oficjalnej strony podczas instalowania, z instalatora mozilli dochodzi do momentu końca pobierania mozilli przed instalacją (aplikacja nie może zostać pobrana). Gdy anuluje otwiera się strona mozilli z samym plikiem instalacyjnym(raz sie pobierze cały raz nie). I po ciężkich trudach klikam w plik, aby zainstalować wyskakuje komunikat ze SmartScreen, że nie można zainstalować. No to ja myk wyłączam SS odpalam plik a tu błąd "File is corrupt". Sory za taki poemat, ale chciałbym mieć już z tym spokój, więc zasięgam rady fachowców :). Z góry dziękuję.


(Acorus) #2

Pobierz Farbar Recovery Scan Tool http://www.bleepingcomputer.com/download/farbar-recovery-scan-tool/ zgodny z wersją systemu 32-bit lub 64-bit.

Uruchom FRST i kliknij Scan. Pokaż raport FRST i Addition.


(Michasnikers) #3

Wyskakuje komunikat, podczas próby instalacji "Ta aplikacja nie będzie działać na Twoim komputerze..."


(Acorus) #4
Musisz pobrać wersję 64-bit


zgodny z wersją systemu 32-bit lub 64-bit.

(Michasnikers) #5

ściągłem oba dla pewności i na obu. A dodam właśnie, że czasami odpala mi programy 64-bit a czasem 86-bit, nie wiem też czemu... Przeważnie jednak 64 odpala.

WItam, spróbowałem dziś i się udało odaplić Farbar'a

FRST:

http://wklej.org/id/1394604/

ADDITION:

http://wklej.org/id/1394608/

Proszę korzystać z przycisku Edytuj , zamiast pisać post pod postem.

rgabrysiak


(Acorus) #6

Odinstaluj AppsHat Mobile Apps,Foxtab,HDvid Codec V1,HDVidCodec,Skype Packages,WebConnect 3.0.0.Użyj AdwCleaner http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/ z funkcji Skan(Szukaj) a następnie Clean(usuń) (w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Pokaż nowe logi z FRST.


(Michasnikers) #7

FRST: