Win 98 - jak usunąć okno logowania

Od jakiegoś czasu (chyba od momentu zainstalowania neostrady, ale nie jestem pewien) pojawia się po uruchomieniu systemu Win 98 okno logowania. I nie wiem jak się jego pozbyć. Hasła oraz loginu niestety nie znam, aby system się odpalił dalej trzeba cisnąć “anuluj”.

Próbowałem grzebać w profilach użytkownika ale niestety nic nie dało - nie znam tego systemu za bardzo.

Jeżeli macie jakieś sposoby na zniknięcie tego okna to piszcie.

Start :arrow: Panel Sterowania :arrow: Konta Użytkownikow :arrow: Zmien sposob logowania lub wylogowywania Uzytkownikow :arrow: Uzyj ekranu powitalnego odptaszkuj powinno pomoc

Czytaj dokładnie posty problem dotyczy systemu WIN98,a ty podajesz możliwości do systemu XP.

JNJN

Dzięki ga2.

A są jeszcze inne sposoby na pozbycie się tego okna ? Bo chodzi o to, że będę to próbował usunąć na czyimś komputerze i wolałbym mieć jeszcze coś w zanadrzu.

start-> panel sterowania-> siec->

konfiguracja-> Microsoft Family Logo usuwamy, ponowne uruchomienie kompa, start-> wszyszukaj-> *.pwl i usuwamy wszystkie pliki :wink:

i przy kolejnym logowaniu kliknąc OK, a nastepne logowania beda bez okna

A czy jak usunę te pliki “.pwl” to czy nie zrobi się jakiś problem z tego ?

Coś mi się o uszy obiło, że coś będzie się działo ze wszystkimi hasłami w systemie czy coś w tym stylu.

To zrób kopie tych plików i dopiero usuwaj - jak coś zawsze można przekopiować tam gdzie trzeba.

albo dla bezpieczeństwa jezeli sie boisz zmien rozszerzenie tego pliku wpl na old

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=17908

:arrow: http://www.banita.pl/konf/smbporady3.html

Tylko ustaw jakieś hasło, nawet najprostsze… Po krótce: rejestr potraktuje brak hasła jako brak modyfikacji i nic z tego nie wyjdzie. Załóż hasło, na przykła aaa i już :wink:

Usuń plik(i) *.pwl, po ponownym uruchomieniu nie wpisuj hasła a przyciśnij

OK. Następne wejście będzie bez hasła.

oraz gdy chcesz zlikwidować okienko logowania do sieci, to

Wstaw do rejestru:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\

Network\Real Mode Net

wstaw wartosc DWORD “AutoLogon”= wstaw “0”

oraz gdyś miał złożone profile to:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Network\Logon

wstaw wartosc DWORD “UserProfiles”= “0”