Win Media Player plik jezykowy blokuje instalacje

witam

mam nastepujacy problem, potrzebuje zainstalowac Windows media playera, podczas jego instalacji, jest ona przerwana i wyslwietla sie komunikat: wersja WMP, ktora probujesz zainstalowac jest taka sama jak poprzednia z wyjatkiem pliku jezykowego, zeby zmienic jezyk musisz odinstalowac najpierw obecna wersje Playera a nastepnie zmienic wersje jezykowa na jaka chcesz.

problem jest tego typu, ze nie moge znalesc tego pliku zeby go wyrzucic…w menu dodaj usun programmy odinstalowalem aktualizacje WMP, recznie i programem Revo Uninst. usunalem resztki WMP, ktore mi po nim zostaly(bo kiedys pzez przypadek stracilem czesc plikow WMP, stad wlasnie musze go instalowac ponownie), podejrzewam ze zostaly jeszcze pliki jakies ktore trzeba usunac recznie , tylko ze do tego wszystkiego stracilem opcje wyszukiwania plikow w windowsie…nie mam tego okienka:/…a sam recznie za bardzo nie wiem gdzie szukc plikow WMP jezykowych, w zasadzie przeszukalem kompa tak troche no i nie wiem co i jak dalej, a na WMP strasznie mi zalezy…gdych chcialem ogladac sobie telewizje internetowa przez np SopCast.

bardzo prosze o pomoc, moze ktos mial taki problem i orientuje sie o co chodz;]

dzieki wielkie!!

Zerknij panel sterowania- dodaj/usuń programy- dodaj/usuń programy składniki windows, tam możesz spróbować usunąć, lub po włożeniu płytki z windowsem ponownie zainstalować.

Ewentualnie spróbuj przeczyścić dokładnie rejestr programem RegSupreme i wtedy dopiero zainstalować ponownie WMP.

dodaj/usun programy , składniki windows , juz za mna, zrobilem to juz wczesniej…teraz przeskanowalem rejest RegSupreme i dalej instalacja WMP jest przerywana w tym samym miejscu:/:/:confused:

peternovy , nazwij temat konkretnie. Po co dajesz zbędne buźki i pomocy? Przeczytaj regulamin forum. Popraw to i błędy. na forum używamy polskiej pisowni.