Win XP/7 kupno płyty

(pakierhakierxd) #1

Witam parę dni temu kupiłem windows 7 home premium x 64 oem

czy mogę zakupić płytę z wersją x86

i gdzieś samą płytę windows xp home

ponieważ mam naklejkę a wszystko inne mi pies pogryzł.....

wiem że to problem ale zapłaciłem za ten system i ten

a i czy w razie czego można otrzymać kopię najlejki itp.

Czekam:D

(system) #2

http://www.microsoft.com/worldwide/phone/contact.aspx?country=Poland

zadzwoń, zapytaj...

(Wojteko10) #3

Po co kupować samą płyte XP? Pożycz od kolegi/koleżanki lub ściągnij, a wpiszesz swój w pełni legalny kod z naklejki.

(pakierhakierxd) #4

wole miec

(Wojteko10) #5

Po co Ci oryginalna płyta? Ściągnij, nagraj obraz płyty i będzie normalnie działać i będzie w pełni legalne, jak wpiszesz swój kod. Płyta będzie się różniła zewnetrzną etykietą.

(BejDżej) #6

Jeśli masz dokumenty i naklejkę świadczącą o zakupie Windowsa XP możesz mieć kopie płyty.

(pakierhakierxd) #7

ale ja chcę mieć oryginalną jeśli tyle wydałem to chyba mi się należy

(Wojteko10) #8

No oczywiście należy Ci się. Ale Ci zjadł pies. To nie jest tak że dzwonisz do Microsoftu a oni Ci od razu dają płytę nową. To co kto za nią niby ma płacić? Nie dostaniesz nowej płyty za darmo! Np. kupisz komputer, zepsujesz klawiature, i to nie podlega gwarancji, więc co od razu nową klawiatute dostaniesz ?!

Co Ci na tej płycie tak zależy? Za darmo nic nie ma!

(pakierhakierxd) #9

zaplace jakas mala sumke;d

(Wojteko10) #10

Nie wiem czy to jest kwestia pieniędzy. Najpierw spróbuj zadzwonić , nie muszą się zgodzić, tym bardziej, że jest to już stary system :frowning:

I jeszcze jedno ? Xp i 7 są na jednym komputerze?

(pakierhakierxd) #11

nie na 2

(Wojteko10) #12

Nie wiem czy numer jeszcze działa : 801-308-801. Tam można było zamówić duplikat płyty,ale cena około 25 Euro (czyli ok. 100zł) robi negatywne wrażenie.

(Monczkin) #13

pakierhakierxd , nazwij temat konkretnie, zgodnie z zasadami spisanymi w regulaminie. Inaczej temat zostanie usunięty.