Win XP/7 kupno płyty

Witam parę dni temu kupiłem windows 7 home premium x 64 oem

czy mogę zakupić płytę z wersją x86

i gdzieś samą płytę windows xp home

ponieważ mam naklejkę a wszystko inne mi pies pogryzł…

wiem że to problem ale zapłaciłem za ten system i ten

a i czy w razie czego można otrzymać kopię najlejki itp.

Czekam:D

http://www.microsoft.com/worldwide/phone/contact.aspx?country=Poland

zadzwoń, zapytaj…

Po co kupować samą płyte XP? Pożycz od kolegi/koleżanki lub ściągnij, a wpiszesz swój w pełni legalny kod z naklejki.

wole miec

Po co Ci oryginalna płyta? Ściągnij, nagraj obraz płyty i będzie normalnie działać i będzie w pełni legalne, jak wpiszesz swój kod. Płyta będzie się różniła zewnetrzną etykietą.

Jeśli masz dokumenty i naklejkę świadczącą o zakupie Windowsa XP możesz mieć kopie płyty.

ale ja chcę mieć oryginalną jeśli tyle wydałem to chyba mi się należy

No oczywiście należy Ci się. Ale Ci zjadł pies. To nie jest tak że dzwonisz do Microsoftu a oni Ci od razu dają płytę nową. To co kto za nią niby ma płacić? Nie dostaniesz nowej płyty za darmo! Np. kupisz komputer, zepsujesz klawiature, i to nie podlega gwarancji, więc co od razu nową klawiatute dostaniesz ?!

Co Ci na tej płycie tak zależy? Za darmo nic nie ma!

zaplace jakas mala sumke;d

Nie wiem czy to jest kwestia pieniędzy. Najpierw spróbuj zadzwonić , nie muszą się zgodzić, tym bardziej, że jest to już stary system :frowning:

I jeszcze jedno ? Xp i 7 są na jednym komputerze?

nie na 2

Nie wiem czy numer jeszcze działa : 801-308-801. Tam można było zamówić duplikat płyty,ale cena około 25 Euro (czyli ok. 100zł) robi negatywne wrażenie.

pakierhakierxd , nazwij temat konkretnie, zgodnie z zasadami spisanymi w regulaminie. Inaczej temat zostanie usunięty.