Win XP HE udostępnianie na hasło


(Moj Mj) #1

Jak w temacie czyli jak i co należy zrobić aby w ww windzie udostępnić na hasło jakiś zasób bo w WIN XP Prof da sie to załatwić wpisując secpol w uruchom i zmienić jedną opcje jednak to polecienie w HE nie działa czy ktoś to wie jak to zrobić ??

pozdr Jerek


(aju) #2

nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Podejrzewam iż chcesz zablokować odpowiednią stronę, aby mozna ją było otworzyć tylko po podaniu hasła: jeśli tak to:

opcje internetowe IE==>zawartość==>klasyfikator treści==> włącz ==> myślę iż teraz sobie poradzisz podajesz hasło a następnie witryne


(Przemokg) #3

A jest to możliwe w Operze?


(aju) #4

używałem opery przez kilka dni - nic takiego nie widziałem więc chyba nie ma

jesli chcesz to możesz się pobawić programem antyvirusowym - on równiez powinien mieć taka opcje - jakiego antyvitra i firewalla używasz ?


(Moj Mj) #5

qrde jak bym chciał aby jakąś strone na hasło mieć to bym tak napisał chodiz mi o udostępnianie plików i katalogów na hasło w win 98 nie było problemu w win xp prof też to sie da a ja potrzebuje jeszcze info jak to zrobić w win xp he !!


(JNJN) #6

Do poczytania.

http://centrumxp.pl/windows/bezpieczenstwo.php

Lub osobne programy które to umożliwiają.

np

http://wilk13.net/enigma.php


(Moj Mj) #7

zewnętrzne programy odpadają bo komp który potrzsebuje te udostępnione pliki jest i tak mocno już załadowany :frowning: a jeżeli chodzi o pierwszy link to nie ma tam info o jakie mi chodziło :frowning: