WIN XP i gra co nie chce chodzić...?

ściągnełam gre Eye of the Kraken z minimalnymi wymaganiami sprzętowymi:

  • Pentium 350mhz

  • 64mb RAM

  • 200mb free on hard disk

  • Windows 95, 98, 2000, XP

  • DirectX 8 and later

mój osprzęt:

  • Intel Core 2 Duo 2.200GHz

  • 1,00 GB RAM

  • miejsca wystarczająco

  • Windows XP

  • DirectX 9b wersja dla windowsa xp

(grafika: radeon X1650)

i nie chodzi, otwiera się na około minute, widać obraz jest dźwięk po czym pojawia się komunikat że wystąpił problem z aplikacją i zostanie zamknięta

jakieś dobre rady? :]

Gry się kupuje a nie ściąga. Rada: Kup oryginał

Na początek: http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

o przepraszam! !!

“W ramach promocji swojej nowej gry przygodowej pt. “Carte Blanche”, firma Absurdus udostępniła za darmo pełną wersję wydanej w 2002 roku przygodówki 2D pt. “Eye of the Kraken”.”

@fracha cwaniaku :faja: , a nie pomyślałeś , że gra może być w licencji freeware ? dowód

co do twojego problemu @-maggi- to może zainstaluj na nowo sterowniki do grafy albo spróbuj zainstalować ewentualnie wersję starszą lub nowszą .

chociaż jest również możliwość , ze gra w sama sobie jest uszkodzona więc możesz sprobować zassać ja drugi raz

Fracha -> gra, o której jest mowa jest darmowa, więc nie “oskarżaj” tutaj o piractwo :slight_smile:

-maggi- -> próbowałeś przeinstalować grę? :slight_smile:

mhm :] sciągalam ją już 5 razy z różnych stron więc to pewnie nie gry wina, spróbuje z tymi sterownikami do grafiki cośmi mówi że to może by to :]

dzięki! :]]]]

-maggi- , przeinstaluj grę po zmianie sterów na starsze…

ok dzięki mymaney wezmę i to pod uwage. mam nadzieje że się uda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jeśli nie pomoże… możesz spróbować tak:

  1. Prawym Przyciskiem Myszy na plik *.exe odpalający grę (lub skrót)

  2. wybierz Właściwości

  3. przejdź do zakładki Zgodność

  4. zaznacz Uruchom Ten Program W Trybie Zgodności Z…

  5. wybierz z wysuwanego menu Windows 98 / Me

  6. naciśnij OK

  7. testuj :stuck_out_tongue:

mam nadzieję że zadziała :stuck_out_tongue:

pozdrówka…

Zacząłbym od tego co jest napisane na oficjalnej stronie:

Chociaż niby dotyczy to kart NVIDIA, to ta wskazówka może pomóc także w twoim przypadku.

udało się! zmnejszenie do mninimum przyśpieszenia sprzętowego, a właściwie jego brak i wszystko jak by powinno!

dzięki ogromne dodd z nieba mi spadłeś! ;p