Win XP Pro SP3 - Windows Media Player 11 nie działa

Witam wszystkich !

Mam problem z Windows Media Playerem 11,a mianowicie po instalacji nie chce wystartować !(sprawdzi kopię,utworzy skrót na pulpicie).Wcześniej po “formacie” jakiś czas temu było ok!Później coś się stało i używłem do tej pory JetAudio,ale że lubię rozwiazywać "zagadki "to próbuję i tę rozwiazać,ale bez sukcesu.

Proszę o jakieś wskazówki.

Cezary_MM.

a zrestarotwales windowsa?

Może w menadzeze zadan jest proces wmp to go zamknij i powinien sie uruchomic

Dla formalności - czy system jest legalny i przechodzi bez problemów sprawdzanie oryginalności?

http://www.microsoft.com/poland/windows … fault.mspx

Witam !

Dzięki za te porady(tak szybko),ale niestety nic one nie dały.Restart nic nie pomógł,procesu takiego nie ma,a kopia jest oryginalna.Sprawdzanie autentyczności jak i sama instalacja przebiegają szybko i bezproblemowo.

Mała uwaga ! Jak kliknę na ikonkę w celu uruchomienia WMP 11to system staje się na jakiś czas zajęty tak jakby chciał coś z tym poleceniem zrobić ,ale jednak nic z tego nie wynika.

A ja dalej mam nie rozwiązaną “zagadkę”!?! Proszę o dalsze wskazówki.Cezary_MM.

Dodane 17.06.2009 (Śr) 18:40

:smiley: =D> [-X

Witam !

Zagadka rozwiązana !!

aby rozwiązać ten problem, należy ponownie zarejestrować plik Jscript.dll oraz Vbscript.dll. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  1. Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Uruchom, wpisz polecenie regsvr32 jscript.dll, a następnie kliknij przycisk OK.

  2. Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Uruchom, wpisz polecenie regsvr32 vbscript.dll, a następnie kliknij przycisk OK.

Pozdrawiam Cezary_MM.