Win Xp pro

(Pwjc) #1

Witam mam taki problem jak włanczam windowsa XP pojawia sie taki napis konkretnie Zapraszamy a pozniej dopiero pojawia sie pulpit od nie dawna korzystam z wina xp i jeszcze nie jestem zbyt obyty gdzie można zmienic to aby to nie wyskakiwalo czy gdzies w ustawieniach?

(Ks Kamilp Nr 8) #2

W ustawieniach tego nie zmienisz poniewaz ekran powitalny jest integralna czescia Windowsa XP. Mozna sie go pozbyc programem zewnetrznym (bodajze StyleXP) ale ja odradzam wykonywanie tej czynnosci.

(Pwjc) #3

A może ta operacja zaszkodzic w jakiś sposób?

(boczi) #4

To jest, zdaje się, ekran bootowalny. Można z tym kombinować, ale raczej dla zaawansowanych userów...

(Ks Kamilp Nr 8) #5

Zaszkodzic moze nie ale rozumiem, ze przez usuniecie ekranu Zapraszamy chcesz przyspieszyc start systemu. Otoz jak usuniesz ekran to nic nie da poniewaz Windows i tak sie bedzie w takim samym czasie uruchamial nie wyswietlajac tego komunikatu.

(lazikar) #6

Można to wyłączyć bez żadnych problemów. W Style xp można wstawić np. inny obraz. A w Windowsie Start -> Uruchom -> "control userpasswords2" następnie w pojawiającym się oknie wybieramy zakładkę "Użytkownicy" i wyłączamy opcję "Aby używać tego komputera, użytkownik musi wprowadzić nazwę użytkownika poprosi hasło". System poprosi o podanie nazwy użytkownika i hasła, wprowadzamy dane osoby, której profil będzie automatycznie uruchamiany, po czym zatwierdzamy zmiany, klikając na OK. :smiley: :smiley: :smiley: