Win Xp pro

Witam mam taki problem jak włanczam windowsa XP pojawia sie taki napis konkretnie Zapraszamy a pozniej dopiero pojawia sie pulpit od nie dawna korzystam z wina xp i jeszcze nie jestem zbyt obyty gdzie można zmienic to aby to nie wyskakiwalo czy gdzies w ustawieniach?

W ustawieniach tego nie zmienisz poniewaz ekran powitalny jest integralna czescia Windowsa XP. Mozna sie go pozbyc programem zewnetrznym (bodajze StyleXP) ale ja odradzam wykonywanie tej czynnosci.

A może ta operacja zaszkodzic w jakiś sposób?

To jest, zdaje się, ekran bootowalny. Można z tym kombinować, ale raczej dla zaawansowanych userów…

Zaszkodzic moze nie ale rozumiem, ze przez usuniecie ekranu Zapraszamy chcesz przyspieszyc start systemu. Otoz jak usuniesz ekran to nic nie da poniewaz Windows i tak sie bedzie w takim samym czasie uruchamial nie wyswietlajac tego komunikatu.

Można to wyłączyć bez żadnych problemów. W Style xp można wstawić np. inny obraz. A w Windowsie Start -> Uruchom -> “control userpasswords2” następnie w pojawiającym się oknie wybieramy zakładkę “Użytkownicy” i wyłączamy opcję “Aby używać tego komputera, użytkownik musi wprowadzić nazwę użytkownika poprosi hasło”. System poprosi o podanie nazwy użytkownika i hasła, wprowadzamy dane osoby, której profil będzie automatycznie uruchamiany, po czym zatwierdzamy zmiany, klikając na OK. :smiley: :smiley: :smiley: