Win xp sp2

Moj problem brzmi nastepujaco.

Mam zainstalowanego xp ale zwyklego bez sp1 i sp2.

mam takie pytanko, obecnie mam xp na plytce z sp2 i chcialbym zrobic update zwojego systemu xp z windowsa.

Czy po tym updacie nie straca mi sie programy (tzn. pliki tych programoww w folderze windowsie). Ogolnie mowiac czy ten update pozwoli mi zachowac obecna zgodnosc programnow z plikami i tak dalej.

Zniknąć nic nie powinno, ale niektóre programy będą wymagały aktualizacji (Nero, Office itp). -czytać: po “odświeżeniu” systemu z płyty XP+SP2.

Co do zgodności…

http://xp.net.pl/art/xpsp2_porady.html

Lepiej zgraj dane i postaw system na swieżo XP z SP2.

Lub doinstaluj samo SP2.

Będziesz miał mniej niespodzianek.

Poczytaj o SP2 jest tu dużo informacji.

Różnie z tym SP2 bywa u jednych prawie wszysko dziła u innych są problemy ,u mnie przestał dziłać tylko jeden program (mało istotny)a reszta nie wymagała nawet aktualizacjii(Nero 6.3.1.6,Microsoft Office 97),podczas aktualizacji prawdopodobnie wyczyszczony zostanie folder “moje dokumenty”, najlepiej całą zawartośc przenieść w inne miejsce np.na pulpit , jeżeli zrobisz reinstalke z płyty XP+SP2 to już nie bedzie powrotu do poprzedniej wersji bez formatu, najlepiej jakbyś ściągnął i zainstalował sam SP2 wtenczas jakby wystąpiły jakieś poważne problemy to możesz SP2 zdeinstalować.

Na przykład na moim kompie po instalacji SP2 nie było żadnych problemów, wszystko na swoim miejscu, żądnych utraconych plików.

To prawda, niektórym SP2 wywala niektóre pliki, ale cóż zrobić…

to akurat brednia jest aktualizacja nie kasuje rzadnego pliku z tego katalogu na 100% :wink: :wink:

dzieki wszystkim za rady zaraz zaczne sie bawic