Win Xp SP3-brak niektórych polskich znaków

(Mister1294) #1

Witam,

brakuje mi niektórych polskich znaków podczas wyświetlania np. "ą" i "ę"

oto screen.

73f28bd2be2c0374m.jpg

pomoże ktoś?

(Enter6000) #2

A nie jest to spowodowane przez nakładkę Vista?

(Łukasz14) #3

mister1294 , albo mi się wydaje albo to jest samoróbka Windows XP Angels Edition (?!)

Z czego wynika, że to chyba jest pirat :lol:

(Adeczek94) #4

Ja nie mogę zamiast gdybać to byście pomogli a raczej to nie wina nakładki, bo sam taka posiadam i wszystko sprawuje się bardzo dobrze.

(Enter6000) #5

Łukasz14 , po czym tak sądzisz?

mister1294 , to jak zmodyfikowałeś tego XP?

(Łukasz14) #6

enter6 , bo widziałem wszystkie programy na tej samoróbce i dokładnie kolega mister1294 ma takie same, a to raczej nie jest zbieg okoliczności :stuck_out_tongue:

(Enter6000) #7

Łukasz14 , sięgnąłem po lekturę (czyt. Google) i muszę przyznać Ci rację, bardzo dziwny zbieg okoliczności.

Najlepiej będzie, jak wypowie się sam zainteresowany.

(Adeczek94) #8

Pewno teraz bierze dysk i wywala przez okno (ja bym tak zrobił :wink:)

(Marvin Nekromanta) #9

A jeżeli masz oryginalnego XP, ale z przeróbki korzysta czy to też wtedy nielegalne?? Niech da screen'a z Potwierdzeniem Autentyczności i otwartym w oknie profilem na tym forum to uwierzę w legalność.

PS. Łukasz14: do czasu wyjaśnienia kasuje treść mojego posta, która zawierała rozwiązanie problemu :smiley:

(Łukasz14) #10

RaGreen , a wiesz, że na tym forum nie pomagamy piratom?! :x

(Mister1294) #11

To jest przeróbka ale zaaktywowany moim keyem oryginalny... kumpel mi to przyniósł chciałem sprawdzić

W dniu 06.06.2008 , o godzinie 12:26 został dopisany post przez mister1294

a jak mam to zrobić? powiedz to pokażę

(Marvin Nekromanta) #12

Odpalasz instalacje np IE 7 :smiley: i uruchamiasz FF na tym temacie. Rozmieszczasz okna tak żeby było widać potwierdzenie legalności i otwartą stronkę z twoim profilem :smiley: PrintScreen i dajesz nam adresik do tgo screen'a ...

Gdzieś był jeszcze gadżet od Mikroshit'a do sprawdzania legalności ale nie mogę znaleźć.

(Mister1294) #13

OK. zaraz zrobię.

EDIT:

83532b314fc37339m.jpg

(Łukasz14) #14

mister1294 , instalka w tej samoróbca jest nienadzorowana tzn. CD-Key jest "wbudowany" w instalkę systemu...

A co do sprawdzania legalności na stronach Microsoftu. To jest pełno cracków do tego i ta samoróbka akurat taki posiada :evil:

(Mister1294) #15

Ale można było zmienić cd-key... podczas instalacji wyskoczyło mi że klucz nieważny... po instalacji użyłem swojego oryginała

(Łukasz14) #16

mister1294 , nie kłam... Nie można zmienić klucza podczas tej instalacji :2gunfire: klucz ten jest ważny bo to jest klucz corporate...

(Mister1294) #17

Ja tu nie kłamę... wyskoczył mi ten komunikat... gdybym mogł to bym Ci pokazał.... a key zmieniłem... da się...

W dniu 07.06.2008 , o godzinie 11:13 został dopisany post przez mister1294

Nie podoba mi się ten windows... instaluję swojego oryginała... żałuje tylko że mi się fotki usunęły

(Marvin Nekromanta) #18

Hm. To jak wygląda teraz sprawa? Udzielamy porady Softwarowej czy nie?? Ja tam wierzę @mister1294'owi.

(Mister1294) #19

nie udzielamy :stuck_out_tongue: nie ma po co... już wróciłem do normalnego windowsa

(system) #20

No i jakich to czasów dożyliśmy, Microsoft udostępnia na swych stronach craki do swych produktów!

Jednym słowem szok!