Win Xp SP3-brak niektórych polskich znaków

Witam,

brakuje mi niektórych polskich znaków podczas wyświetlania np. “ą” i “ę”

oto screen.

73f28bd2be2c0374m.jpg

pomoże ktoś?

A nie jest to spowodowane przez nakładkę Vista?

mister1294 , albo mi się wydaje albo to jest samoróbka Windows XP Angels Edition (?!)

Z czego wynika, że to chyba jest pirat :lol:

Ja nie mogę zamiast gdybać to byście pomogli a raczej to nie wina nakładki, bo sam taka posiadam i wszystko sprawuje się bardzo dobrze.

Łukasz14 , po czym tak sądzisz?

mister1294 , to jak zmodyfikowałeś tego XP?

enter6 , bo widziałem wszystkie programy na tej samoróbce i dokładnie kolega mister1294 ma takie same, a to raczej nie jest zbieg okoliczności :stuck_out_tongue:

Łukasz14 , sięgnąłem po lekturę (czyt. Google) i muszę przyznać Ci rację, bardzo dziwny zbieg okoliczności.

Najlepiej będzie, jak wypowie się sam zainteresowany.

Pewno teraz bierze dysk i wywala przez okno (ja bym tak zrobił ;))

A jeżeli masz oryginalnego XP, ale z przeróbki korzysta czy to też wtedy nielegalne?? Niech da screen’a z Potwierdzeniem Autentyczności i otwartym w oknie profilem na tym forum to uwierzę w legalność.

PS. Łukasz14: do czasu wyjaśnienia kasuje treść mojego posta, która zawierała rozwiązanie problemu :smiley:

RaGreen , a wiesz, że na tym forum nie pomagamy piratom?! :x

To jest przeróbka ale zaaktywowany moim keyem oryginalny… kumpel mi to przyniósł chciałem sprawdzić

W dniu 06.06.2008 , o godzinie 12:26 został dopisany post przez mister1294

a jak mam to zrobić? powiedz to pokażę

Odpalasz instalacje np IE 7 :smiley: i uruchamiasz FF na tym temacie. Rozmieszczasz okna tak żeby było widać potwierdzenie legalności i otwartą stronkę z twoim profilem :smiley: PrintScreen i dajesz nam adresik do tgo screen’a …

Gdzieś był jeszcze gadżet od Mikroshit’a do sprawdzania legalności ale nie mogę znaleźć.

OK. zaraz zrobię.

EDIT:

83532b314fc37339m.jpg

mister1294 , instalka w tej samoróbca jest nienadzorowana tzn. CD-Key jest “wbudowany” w instalkę systemu…

A co do sprawdzania legalności na stronach Microsoftu. To jest pełno cracków do tego i ta samoróbka akurat taki posiada :evil:

Ale można było zmienić cd-key… podczas instalacji wyskoczyło mi że klucz nieważny… po instalacji użyłem swojego oryginała

mister1294 , nie kłam… Nie można zmienić klucza podczas tej instalacji :2gunfire: klucz ten jest ważny bo to jest klucz corporate…

Ja tu nie kłamę… wyskoczył mi ten komunikat… gdybym mogł to bym Ci pokazał… a key zmieniłem… da się…

W dniu 07.06.2008 , o godzinie 11:13 został dopisany post przez mister1294

Nie podoba mi się ten windows… instaluję swojego oryginała… żałuje tylko że mi się fotki usunęły

Hm. To jak wygląda teraz sprawa? Udzielamy porady Softwarowej czy nie?? Ja tam wierzę @mister1294’owi.

nie udzielamy :stuck_out_tongue: nie ma po co… już wróciłem do normalnego windowsa

No i jakich to czasów dożyliśmy, Microsoft udostępnia na swych stronach craki do swych produktów!

Jednym słowem szok!