Win XP SP3 nie obsługuje USB

(Mz2008) #1

Witam. Mój problem polega na tym,że od dłuższego już czasu komputer nie przyjmował nowych urządzeń zewnętrznych poprzez USB.Działały tylko te,które były już zainstalowane.Brak łączności z własną bazą sterów. PRAWDOPODOBNIE przez pomyłkę odinstalowałem w menedżerze urządzeń Głównego koncentratora USB i wszystko padło,tzn.usb.Nie mogę tego przywrócić.Pozostałość pracuje dobrze .Proszę o radę.

system XP Professional SP3

IntelPentum 4a 2.66 Ghz , 1Gb ram.

płyta zintegrowana Asus P4S533MX

Nikt mi nie pomoże ? Jedynie reinstalacja?

(jasiu87) #2

Wejdź tu: http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en&m=P4S533-MX&p=1&s=15&os=17&hashedid=n/a rozwiń zakładkę “Utilities” pobierz te dwa sterowniki i zainstaluj.

(Mz2008) #3

Niestety nie pomogło.Pewnie czeka mnie niechciany format i reinstalacja systemu.Nie ma pewności nawet z jakim rezultatem.Może przejść na Win7…Nie jestem młodym i nie lubię zmian.Poczekam jeszcze na inne sugestie. Pozdrawiam

Dodane 04.12.2012 (Wt) 22:45

Witam. Nadal nie działa to usb :frowning: Proszę o jakieś porady związane z tematem. Chciaż sugestie, czy problem tkwi po stronie płyty czy systemu operacyjnego .Może z porady postu “jasiu87” zależy kolejność instalacji tych dwóch sterów ?

Dodane 05.12.2012 (Śr) 18:24

Nikt nic więcej nie wie na ten temat ?