Win2k problem

No wiec problem mam taki, po instalacji gry przez jakis czas komputer dzialal jak nalezy jednak po ktoryms restarcie komputer sie powiesil do takich rozmiarow ze fakt moge sie zalogowac na kazdym *uzytkowniku* ale niestety nie mam paska zadan, traya. Na pulpicie jest totalnie martwo zadna ikona nie da sie kliknac, natomiast najezdzajac na pasek zadan pojawia sie niesmiertelna klepsydra. Niektore rzeczy moge uruchamiac tylko przez cmd a nie ktore jak tlen wogole sie nie pojawiaja bo pewnie znikaja w trayu…Jest jakas rada oprocz formatu nie wiem zamienienie explorer.exe bo to moze jego wina?

Spróbuj naprawy z płyty.

sprubuj sciagnac aktualizacje do windowsa.usun gre to tez moze pomuc.ctrl+alt+del zobacz jakie masz uruchomione procesy i mi je napisz albo zrob screena.ale mysle ze to wina windowsa najlepiej by bylo go przeinstalowac.

naprawy probowalem ale tej szybkiej na plycie instalacyjnej win2k ale nie pomoglo nie moge zastapic explorer exe z plyty bo poprostu cmd sie wiesza i nie chce jej uruchomic ;/ a co procesow to nawet nie mam jak screena zrobic :frowning:

tak to podstawa aby podmienić

explorer.exe

aby wejsc do konsoli odzyskiwania należy kliknąc R następnie użyć komendy expand

expand X:\i386\explorer.exe_ C:\Windows\explorer.exe

X:=>> Litera oznaczona CDROM

juz troche poszslo do przodu niz tego niz owego zaczelo dzialac ale na adv user a nie na administratorze laduje sie wszsystko do traya tylko po pewnym czasie sie wiesza nie wiem co poczac z tym dalej rozchodzi sie tutaj o jakis zgrzyt z DAEMON’em 4ka bo widze ze mam 2-3 dodatkowe napedy nie moge niestety tego wylaczyc bo daemon laduje sie do traya i dalej jednak nie rusza co zrobic?

wyłącz start=>> uruchom

msconfig