Win32/Lafee.D wirus ,moje antiwirusy wyją ! Jak to zapobiec


(Alfa1978) #1

Witam jak w temacie!

Mój NOD32 pokazuje to cały czas i ostrzega skanując w tle.. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... c8e40.html że jakiś Exe przy każdym programie zainstalowanych na dysku , nie jaki Win32/Lafee/D wirus chcę się dołączyć czy coś do nich :frowning: Bez przerwy komunikat mi na czerwono NOD32 pokazuje co robić? Co radzicie?

Ps. dla przetestowania też zainstalowałem Avirę I ona też krzyczy co 5 sekund że jest ten Win32/Lafee/D wirus :frowning:

aha i najlepsze to jest też iż ,nawet blokuję mi otworzenie jakiegokolwiek programiku zainstalowanego na kompie bo wyświetla mi ten komunikat ..

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 59a63.html

Nawet Best Player który mam na pulpicie ,to proszę co z niego zostało http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 292b5.html

Z góry Wielkie

DZIĘKUJĘ, za szybką podpowiedż!


(Leon$) #2

przeskanuj

Dr.WEB CureIt! http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... It!+4.44.5

Pobierz OTListIt2: http://www.searchengines.pl/index.php?s ... =392369 przeskanuj daj log OTListIT.txt oraz Extras.txt.

:slight_smile:


(Alfa1978) #3

temacik można zamknąć ,ponieważ musiałem zrobić format dysku, bo net mi rozłączał ten wirus, system zjadał pomału ,szok !

Dziękuję ci za pomoc chociaż taką Leon$ :slight_smile: ale na prawdę z niej chciałem skorzystać ,to jak neta nie miałem bo rozłączał ten wiru zakichany, system się zacinał, a antiwirus walczył ehhh.. nie zapomnę tego naprawdę :?

Pozdrawiam!