Win32:OnLineGames

aha.jesli chodzi o HJ to wlasnie tak zrobilem,skasowalem wszystko co mi wyskoczylo.jutro w praccy dokoncze reszte.i wrzuce logi.

pozdrawiam

Jutro napisz jak się sprawuje Kasperski

:slight_smile:

http://wklejto.pl/4628

oto log.

co do kasperskiego.dziala szybko i dokladnie,i ladnie wyglada.jest tylko jeden problem.blokuje mi strony np.wasza!wyskakuje mi przy logowaniu “błąd kodowania strony”,a w kasperskim komunikat ze wykryto dzialanie jakiegos trojana i zablokowano go.i to napewno chodzi o logowanie,bo wyskakiwalo mi to i firefoxie i w internet Explorer-e gdy probowalem wejsc na swoj post.dopiero jak wylaczylem w Kasperskim “ruch WWW” to moglem sie zalogowac.

nie wiem czy tylko ja mam ten problem?

pozdrawiam

log czysty

nie wiem czy usuwałeś

bo jest w logu

Co do Kasperskiego popatrz w opcjach i ustawieniach może coś znajdziesz w pomocy

powodzenia

:slight_smile:

probowalem to usunac.wysoczylo mi ze zostanie usuniete po pestarcie kompa.myslalem ze skasuje,a pozniej nie sprawdzalem czy jest.jutro sprobuje jeszcze raz i rzuce loga.a z Kasperskim poprobuje.

dziekuje i pozdrawiam

W dniu 03.07.2008 , o godzinie 13:23 został dopisany post przez adamkoc

witam.

sprawdzilem i nie mam juz tego.wiec chyba juz nie ma potrzeby robic sprawdzenia i wrzucac loga?chyba ze sie myle:)

pozdrawiam

Jeśli wszystko OK to życzę powodzenia

:slight_smile:

dziekuje serdecznie za udzielona pomoc i cierpliwosc.znajac zycie pewnie jeszcze pare razy bede potrzebowal pomocy,wiec dziekuje na zas:)

pozdrawiam