Win32:Rootkit-gen [Rtk] - a ComboFix nie można pobrać

Witaj ,

Kasperski zauwazyl Rookita i zostal on usuniety ( pisze bo sam bralem w tym udzial razem z maxmario ). W tej chwili maxmario robi combofixa , wiec zaraz bedzie mial wygenerowanego loga :slight_smile:

Dzieki za pomoc Jessi :slight_smile:

Pozdrawiam

fedor4

Odpalilem Combofixa i skonczyl, w momencie przetwarzania i generowania raportu pojawil sie znowu niebieski ekran smierci, jakies odliczanie i zrestartowalo mi kompa…

nie wiem wiec czy robic na nowo combofixem???

Nie, nie warto ryzykować - przecież ComboFix to niebezpieczne narzędzie. Jeśli sprawia problemy, to lepiej nie ryzykować. Zaczynam wierzyć, że ten Rootkit już nie istnieje, zwłaszcza po wyjaśnieniach @ fedor4.

Poczekaj kilka dni, i jeśli nic złego nie będzie się działo, to zrobisz jeszcze to:

  1. Usuń ręcznie folder C:** Qoobox**.

  2. W OTL kliknij na przycisk “CleanUp” - to go usunie - (razem z jego Kwarantanną i … ComboFixem!).

  3. Usuń kopie szkodników z folderu “System Volume Information” poprzez chwilowe wyłączenie “Przywracania Systemu”:

jessi

Nie mogłem wczesniej zauważyć Waszej odpowiedzi, bo robiłem na nowo combofixem raz jeszcze.

Po skonczeniu zrobilenm restart kompa.

Oto logi, proszę o sprawdzenie, tymczasem zrobię to co poleciliście w ostatnim posiceL:

http://wklejto.pl/50547

Dodane 17.12.2009 (Cz) 17:08

Oprócz tego wywaliłem jeszcze katlog Qbox ale zauważyłęm iż pojawił się także katalog kombik na dysku c

Tak, jest czysto.

jessi

Jesuuuuuu DZIĘKUJĘ CIII! !!

Cały dzień walki zakończony sukcesem!

Straszliwie CI dziekuję!

Mogę się jakoś odwdzięczyć???