Win7, bluescreen po logowanie, tylko w trybie normalnym

Jezu, czytajcie uważnie :slight_smile: Mówię, że to było u mnie, i też mówię, że to może być przez sterowniki.

Toż mówię, że jak wgrasz sterowniki, to zawsze będzie się resetował w tym samym miejscu.

Niezależnie, czy będą najnowsze, czy starsze. Komputer ze sterownikami potrzebuje większej mocy obliczeniowej, i zawsze się będzie resetował,

jak wgrasz sterowniki i zwiększysz rozdzielczość.

Sam napisałeś, że jak wgrasz sterowniki, to problem jest, a jak usuniesz sterowniki to problem znika.

Zobaczysz, że jak dołożysz ram - u, to problem zniknie. A od mojego nick - a proszę się odczepić :smiley: Ja przynajmniej nie mam ksywy, jak model Toyoty :smiley:

Ale jakie to ma znaczenie ? to nie jest Twój wątek,to jest wątek ra-v… i u niego jest inna sytuacja (wiesz tu i teraz a nie 15 lat temu u Ciebie :wink: )

profesorekml , przejrzałeś minidumpy ? Tylko jeden bsod jest spowodowany sterami , reszta jest spowodowana poprzez usługę/sterownik ready boost… <- co ma się nijak do temperatury…

Wątek z tych… męczących - Adieu :slight_smile:

Łukash , to zainstalowałem wg wskazówek początkowych, teraz niby chodzi.

A to co się wcześniej działo, przed instalacją sterowników…

Jednak przy pierwszym odpaleniu od tamtego czsu na sterach standardowych pojawił sie bluescreen przy logowaniu, pech dał żę nie zdążyłem zauważyć co na nim jest. Po ponownym restarcie po zalogowaniu otrzymałem taki bład KLIK.

Może już ic interesującego nie ma, ale możę ktoświe czemu przed instalacją na logowaniu się wyłożył? Mam nadzieje zę już będzie ok.

Ostatni Minudumb

Wydajność myślę żę jest ok, kiedyś za grafikę było 2x 1.0, teraz 1.9, 1.0. System chodzi szybciej na tych sterach.

Wydajność

Win 7 Chodził stabilnie na Athlonie 1.7 i 768MB RAM, więc nie wiem zemu niby 2GB to za mało, skoro przy pracy z przegladarką, KIESem i paroma bzdetami zajmuję 600-700MB… W DDRy nie bede sie pchał, za 1GB zapłaciłem 170zł, teraz musiałbym wywalić 2x512 i kupić 2GB żeby mieć 3GB czyli tyle ile płyta obsłuży maksymalnie.

To jest od sterowników Nvidii ,daje dostęp do ustawień karty spod ikonki w trayu,ta opcja jest bodajże niekompatybilna z Vista/7 jeśli chodzi o starsze stery. Wyłącz ten wpis z autostartu poprzez msconfig / lub CCleaner > Narzędzia > Autostart. I jak jeszcze nie wyłączyłeś usługi Ready Boost ,to ją wyłącz.Wpisz “services.msc” w menu start > odpal ,znajdź ReadyBoost ,kliknij prawym > Properties > Startup type > Disable.

W Windows 7 nie ma osobnej usługi dla ReadyBoost !!