Win7 bulid 7000 i gry

Witam serdecznie,

Kieruje zapytanie do testerów Windows 7 Beta1 (bulid 7k). U mnie wygląda problem z grami. Ostatnio instalowałem oryginalnego NFS Undercover i niestety nie chciał się właczyć - po uruchomieniu aplikacji czarny ekran i po chwili kończy aplikację. GTA 4 wywala problem z kompatybilnością. Jedyna gra jaka mi działa to Call of Duty 4 i chodzi tak jak na XP. Czy problem tkwi w Directx 11?

Jak to wygląda u Was ??

Pozdrawiam, Przemek

u mnie ghtic 3 działa cod 4 działa ale tylko single cod 5 działa

pokombinuj z kompatybilnością i gry uruchamiaj jako administrator

jak masz cod 4 to na pewno masz dx 9 tak ze problem jest w samym systemie

Jeżeli próbujesz zainstalować grę, uruchom instalator w trybie zgodności z Windows XP jako administrator.

Jeżeli próbujesz uruchomić zainstalowaną grę, odinstaluj grę i zainstaluj ponownie, lecz uruchom instalator w trybie jak powyżej.

Instrukcja uruchomienia instalatora gry w trybie zgodności z Windows XP jako administrator:

Krok 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na instalator gry GTA 4 i wybierz opcję Properties.

Krok 2. Wybierz zakładkę Compatibility.

Krok 3. Zaznacz pole wyboru Run this program in compatibility mode for: i z listy wybierz Windows XP Service Pack 2 (jeśli domyślnie wybrane, to zostawiamy).

Krok 4. Kliknij OK, potem jeszcze raz kliknij prawym przyciskiem myszy na instalator gry GTA 4 i wybierz opcję Run as administrator (Uruchom jako administrator). Jeżeli wyskoczy Kontrola konta użytkownika z pytaniem o uruchomienie, kliknij Yes. Jeżeli nie ma takiego przycisku, kliknij Continue lub inny przycisk niż Cancel lub No.