Win7 i KU990i nie może znaleść sterownika bluetooth

Witam,

mam problem próbuje połączyć telefon LG Ku 990i przez bluetooth, dochodzi do sparowania urządzeń ale potem system nie może znaleźć sterownika.

image_id: 2472

Potem w centrum akcji wyskakuje komunikat(właściwie nie wiem czemu po niemiecku):

Laden Sie den Treiber für Bluetooth adapter herunter, und installieren Sie ihn.

Für Bluetooth adapter fehlt ein Treiber.


Der Modellname von Bluetooth adapter lautet Bluetooth Device.



Klicken Sie, um den neuen Treiber von der Broadcom Corporation-Website herunterzuladen.

Was ist ein Treiber?


Bei Treibern handelt es sich um Software, über die der Computer mit der Hardware oder mit Geräten kommunizieren kann. Ohne Treiber funktioniert die an den Computer angeschlossene Hardware (z. B. eine Grafikkarte oder eine Webcam) nicht ordnungsgemäß.

Po kliknięciu na proponowane rozwiązanie otwiera się strona Broadcom i pobiera się jakiś programik to wyszukiwania sterowników BT - lecz on nic nie znajduje.

Proszę o pomoc w zainstalowaniu tego tel. bez tego jednego sterownika nie mogę nic wysyłać(w jedną i drugą stronę).

aha próbowałem też przez menadżer urz. aktualizować sterownik

Tłumaczenie:

Pobierz sterownik do adaptera bluetooth i zainstaluj.

brakuje sterownika bluetooth.

model adaptera bluetooth to urządzenie bluetooth.

poprzez sterownik sprzęt może komunikkować się z komputerem.

bez sterownika sprzęt nie funkcjionuje prawidłowo.


co do problemu: wygląda na to bluetooth nie zgodny z 7.

A zainstalowałeś opropgramowanie od lg?

jak nie to zainstalu, i z oprogramowania lg wybierz bluetooth (metoda połączenia), gdyż prawdopodobnie ten telefon możźe działać z pc tylko poprzez lg software

http://www.lge.com/uk/support/product/s … ab=drivers

wiesz na innych systemach (Vista, Xp) nigdy nie było problemu, do telefonu nie dostałem żadnego CD, więc spróbuje to ściągnąć i dam znać jakie efekty.

Tak, naprawdę brak możliwości podłączenia tego telefonu trzyma mnie jeszcze przy Vista gdy tylko mi się to uda muszę ją usunąć z komputera.

też tak mam, recepta starszestery

jakie starsze oprogramowanie? ja nie używałem nigdy jakiegoś softu od LG bo nie jest to potrzebne do łączenia się przez BT.

a sterowniki od BT system (win7) sam mi pobrał.

to, wrzucić ci sterowniki do bluetooth ?? i sprawdzisz czy działa

jasne jeśli możesz to bardzo proszę.

Dodane 09.02.2010 (Wt) 9:58

nie pomogło

mi one działają, ale nie wiem jak bd u ciebie :arrow: KLIK