Win7 i neostrada

właśnie zainstalowałem tą bete i po pierwsze to muszę przyznać że jestem mile zaskoczony szybkością działania itd. bo ani vista ani xp świeżo po instalacji ta nie śmigały :smiley: no ale dosyć tego co do tematu to mam neostrade 1mb wraz z livebox’em i nie wiem czy tak ma być ale odrazu po instalacji systemu miałem internet :o obeszło się bez instalacji sterów i wpisywaniu haseł nieco mnie to zaskoczyło ze nareszcie nie muszę się męczyć z instalacją livebox’a ale czy tak powinno być :?:

skoro tak jest, to znaczy, że windows 7 posiada już zainstalowane sterowniki do obsługi urządzenia.

Tak zapytam, masz połaczenie przez klucz dongla wifi, przez wbudowaną kartę wifi czy jak łączysz się z netem ?

przez USB się łącze ale kurde mnie to ciekawi skąd on bierze te nazwy użytkownika i hasła od neostrady bo o ile mnie pamieć nie myli to żeby uzyskać dostęp do internetu to zawsze przy instalacji modemu trza było to wpisywać

livebox to jest router z interfejsami eth,usb i wifi, system odnalazł sposób połączenia (za pewne przez kartę sieciową) i odrazu skonfigurował połączenie ( przypisał adresy z dhcp lb) ot cała tajemnica. lb pamięta login i hasło wprowadzone podczas pierwszej konfiguracji do czasu resetu przyciskiem :P.

aha … to o to chodziło :slight_smile: dobra to teraz już wszystko wiem, dzięki :smiley: