[Win7] problem z internetem, niedziałającym po uruchomieniu

Witam, mam pewien problem z internetem na moim komputerze (z windows’em 7), a mianowicie od pewnego czasu (1 tydzień) miałem problemy z dostępem do internetu świeciła się ikonka monitora z trójkącikiem. Wcześniej wszystko było dobrze, internet mam radiowy, z którego później switch rozdziela na inne komputery. Zauważyłem, że gdy inny komputer jest włączony i ja włączyłem ten mój z win7 to internet działał (ale nie zawsze), ale dlaczego? Niedługo po tym zaktualizowałem sterowniki do “Realtek LAN Driver” moja płyta gł.. Po zainstalowaniu internet zaczął działać, ale tylko do następnego włączenia. Aby internet działał po restarcie ponownie muszę zainstalować sterownik z tą różnicą że wybieram napraw (bo nie idzi instalować) i internet działa…

Jest to trochę uciążliwe instalować (naprawiać) sterowniki po każdym uruchomieniu komputera, czy jest na to jakiś sposób?

Odinstaluj ten sterownik w panelu sterowania restart potem poczekaj aż 7 znajdzie swój ster następnie zaktualizuj go a nie instaluj przez panel sterowania

wsadź nową kartę sieciową zobacz czy zadziała.

MariuszListecki ,

nie za bardzo rozumiem, jak win7 znajdzie ten ster to jak ja mam to zaktualizować?

puskas ,

Niestety nie mam takiej możliwości.

Marcin94x ,

odinstalowałem, usunąłem te pliki i zrestartowałem. Wykryło i zainstalowało tą kartę, czyli chyba jest dobrze :smiley:

A co do pytania to ciągle miałem siódemkę, ale wtedy nie wiem czy nie instalowałem jakichś sterowników do gry (chyba trackmania), ale tak na prawdę to nie wiem od czego to się zaczęło, w każdym bądź razie wcześniej wszystko działało…

Dziękuje Wam za pomoc, JBC to jeszcze napiszę :slight_smile: