Win8 problem ze sterownikami karty graficznej

(Pawel1500) #1

Witam

Mam problem ze sterownikami karty graficznej. Próbując instalować niektóre programy spotykam się z takim komunikatem w przypadku bluestacks:

rzGQnox.png

Lub podobnym ale o tym samy przekazie dla innych programów.

Sterowniki moim zdaniem są aktualne ponieważ od dawna producent nic nowego nie wypuścił.

Karta graficzne to: ati mobilny radeon hd 5470 graphics 512 MB zainstalowana w laptopie asus k52de ex015

Tutaj moje pytanie, chciałbym odinstalować wszystkie sterowniki karty graficznej wraz ze wszelkimi śmieciami, jak to zrobić? Później zainstalować na świeżo sterowniki dla karty które mam na płytce. Czy nie będę miał jakiegoś problemu z tym, ponieważ laptop nie będzie miał sterowników od karty, czy w ogóle będzie jakiś obraz? Jak to wygląda po odinstalowaniu sterowników?

Pozdrawiam,

(dzikiwiepsz) #2
Czy nie będę miał jakiegoś problemu z tym, ponieważ laptop nie będzie miał sterowników od karty, czy w ogóle będzie jakiś obraz

Nie będzie żadnego problemu obraz będzie tylko z mniejsza rozdzielczością i może być rozjechany troszkę, system i tak se dorobi sterownik customowy (win 8 potrafi nawet zainstalować pełne sterowniki)

(Pawel1500) #3

NO to super :wink: Jak odinstalować wszystkie sterowniki karty graficznej?

(dzikiwiepsz) #4

normalnie odinstalowując cały pakiet, ewentualnie użyć programu http://www.dobreprogramy.pl/Driver-Fusi ... 39277.html lub usunąć je w menedżerze urządzeń( w właściwościach urządzenia czyli karty)